החברה הישראלית VerumView נעזרה בשירותי הנספחות המסחרית בריו דה ז’נרו והקשר הוביל לעסקה של מאות אלפי דולרים בשוק הברזילאי.

logo verumview

לפני כשנה פנתה חברת VerumView  לנספח הכלכלי בריו דה ז’נרו, מר דניאל קולבר על מנת לסייע לה בכניסה לשוק הברזילאי. חברת VerumView מספקת מידע אודות משתמשי קצה, למוסדות פיננסיים הפועלים און-ליין בנוגע למבקשי הלוואות, באמצעות אלגוריתם ייחודי המפיק מידע מתוך תיבות הדוא”ל של מבקשי ההלוואות, שאישרו לחברה גישה לתיבות הדוא”ל שלהם.

לאחר פניית החברה לנספחות הכלכלית בריו דה ז’נרו, איתר הצוות המקומי חברות פוטנציאליות והפגיש את החברה עם מספר חברות ברזילאיות.

בעקבות פגישות אלו, הוחלט על פיילוט עם חברת MoneyMan מבית ID Finance. תאגיד ID Finance פועל ב-8 מדינות ביניהן רוסיה, ספרד,  פולין, ומקסיקו והעניק בשנה החולפת הלוואות בהיקף של 92 מיליון דולר, ועד תום 2017 צופים בחברה מתן הלוואות בהיקף של כ- 240 מיליון דולר.

הפיילוט עם החברה הישראלית, שהיה מוצלח הביא לכך כי בחודשים האחרונים החלה החברה למכור את שירותיה בתשלום, עסקה שעשויה להגיע למאות אלפי דולרים בשנה ועם פוטנציאל רחב יותר במדינות נוספות בהן פועל המותג MoneyMan.

 “אנו שמחים לשמוע על עוד הצלחה של הנספחויות הכלכליות שמפעיל המשרד ברחבי העולם” מסר שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן “עסקאות כגון אלו, מסייעות להגדלת הייצוא הישראלי, ומחזקות את תדמיתה של ישראל כמדינת חדשנות, ואת החוסן הכלכלי שלנו. בעזרת עסקאות אלו, והפעילות שאנו עושים לאורך כל השנה, אנו צופים כי השנה נחצה רף 100 מיליארד דולר בייצוא.

סיועה של הנספחות הכלכלית בריו דה ז’נרו עזר לחברת VerumView לקדם עסקה חשובה, זוהי דוגמא אחת להצלחות רבות של חברות ישראליות הבוחרות להיעזר בנספחויות ובכלים השונים של משרד הכלכלה והתעשייה. אני קורא לחברות ישראליות להיעזר בנספחים הכלכליים בעולם בכניסתם לשווקים השונים ולהשתמש בכלים הרבים שמשרד הכלכלה והתעשייה מפעיל על מנת להגדיל את הצמיחה של ישראל”

businessman


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>