בלוג מינהל סחר חוץ

סיפור הצלחה – חברת Gefen Technologies

נחתמה בסינגפור עסקה בשווי מאות אלפי דולרים בין חברת טכנולוגיה ישראלית לענקית הביטוח הקנדית Manulife

העסקה נחתמה בין חברת גפן טכנולוגיות ובין הנציגות הסינגפורית של התאגיד הקנדי, בתמיכה וליווי של הנספחות המסחרית של משרד הכלכלה והתעשייה בסינגפור.

חברת ה-Insurtech הישראלית, Gefen Technologies, אשר פיתחה פלטפורמה דיגיטלית לאפשר לחברות ביטוח לשווק בצורה יעילה דרך מערכי ההפצה שלהם (סוכנים, בנקים וכד׳), פנתה אל הנספחות המסחרית בסינגפור בדצמבר 2017 והגיעה לביקור בסינגפור בתחילת 2018 ובמהלכו תואמו לחברה פגישות עם חברות ביטוח שונות בהן גם נכח נציג הנספחות, וביניהן גם פגישה עם המשרד הסינגפורי של חברת הביטוח הקנדית הגדולה Manulife.

הפגישה של Gefen Technologies עם Manulife הייתה חיובית ובחודשים שלאחריה הנספחות ליוותה את החברה בתהליך העסקי מולם, בין היתר באמצעות מפגש עם חברות ביטוח נוספות, ואף על ידי מתן פידבקים בזמן אמת מסינגפור בעת ההשקה של האפליקציה המשותפת של Gefen עם Manulife.

בעקבות עבודה משותפת זו של חברת Gefen Technologies  עם הנספחות המסחרית בסינגפור, לאחרונה חתמה החברה על עסקה עם Manulife בהיקף שנתי של מאות אלפי דולרים, עם פוטנציאל להרחבת שיתוף הפעולה ביניהן בעתיד.

יואב סיידל, הנספח המסחרי של מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה בסינגפור: "סינגפור היא מרכז העסקים המשמעותי ביותר בדרום מזרח אסיה ונמצאים בה מטות של חברות גלובליות רבות שמנהלים את כל הפעילות שלהן באזור אסיה-פסיפיק. החיבור המוצלח שעשינו בין Gefen Technologies למטה בסינגפור של חברת Manulife הקנדית הוא דוגמה טובה לפוטנציאל שיש לחברות ישראליות לעבוד מול אותן חברות גלובליות שנמצאות בסינגפור. הנספחות הכלכלית בסינגפור תמשיך לפעול כדי לייצר את החיבורים הנכונים בין חברות ישראליות לחברות בסינגפור באופן שיביא להרחבת העסקים של החברות הישראליות בשוק זה".

יצוא השירותים מישראל לסינגפור גדל מ-163 מיליון דולר בשנת 2016 ל-191 מיליון דולר בשנת 2017, עלייה של כ-17%.  התחומים המרכזיים ביצוא השירותים מישראל לסינגפור הם מו"פ וכן תכנות וייעוץ בתחום המחשבים. יצוא הסחורות בשנים אלה מישראל לסינגפור עלה מ-450 מיליון דולר ל-482 מיליון דולר.