תוכנית תמיכה לעידוד פרסום דוחות אחריות חברתית

היחידה להתנהגות עיסקית נאותה במינהל סחר חוץ של משרד הכלכלה והתעשייה שמחה להיות שותפה להשקת תכנית הסיוע של המשרד לנושאים אסטרטגיים – תכנית “Impact Nation”, שמטרתה לעודד חברות ישראליות לפרסם דוחות אחריות חברתית בהיקף של שלושה מיליון ₪. כיום, פרסום דו”ח אחריות תאגידית הינו כלי תחרותי המהווה יתרון עבור חברות …

היחידה להתנהגות עיסקית נאותה במינהל סחר חוץ של משרד הכלכלה והתעשייה שמחה להיות שותפה להשקת תכנית הסיוע של המשרד לנושאים אסטרטגיים – תכנית “Impact Nation”, שמטרתה לעודד חברות ישראליות לפרסם דוחות אחריות חברתית בהיקף של שלושה מיליון ₪.

כיום, פרסום דו”ח אחריות תאגידית הינו כלי תחרותי המהווה יתרון עבור חברות ישראליות בשווקים הזרים ובמשיכת השקעות, אך לא רק– זהו כלי משמעותי בהתמודדות עם האתגרים החדשים של אחריות תאגידית.

היחידה להתנהגות עיסקית נאותה במשרד הכלכלה והתעשייה, מזמינה את כל החברות הישראליות לנצל הזדמנות זו, ולצאת לדרך – להערך ולהכין דו”ח אחריות תאגידית בחברתכם. בהזדמנות זו, נציין כי בימים אלו אנו נמצאים לקראת סיום פרוייקט כתיבת מדריך פעולה לצורך הכנת דו”ח אחריות תאגידית אשר יופץ בקרוב במדיות של מינהל סחר חוץ.

מטרת התכנית- לעודד חברות לפרסם דוחות אחריות ESG, שישקפו נאותה את ההשפעה הסביבתית והחברתית של פעילותן העסקית, לצד דיווח התנהלות עסקית הוגנת והגונה, הכל לפי עקרונות הממשל התאגידי בהתאם לנורמות הבינ”ל. במסגרת התכנית, יחולקו מענקים כספיים עד לגובה של 100,000 ₪.

מידע על התכנית המוצעת ניתן למצוא באתר האינטרנט של המשרד לנושאים אסטרטגיים: https://www.gov.il/he/Departments/General/impact230920.

  • בקשות ניתן להגיש בין התאריכים  13.10.2020, כ”ה בתשרי תשפ”א, ועד ליום 27.11.2020, י”א בכסלו, תשפ”א בשעה 23:59.

ניתן להמשיך ולהתעדכן בכתבות ואירועים רלוונטים ע”י הרשמה לניוזלטר של מינהל סחר חוץ.

כמו כן, אנחנו מזמינים אתכם ליצור עימנו קשר בפנייה לתיבת המייל של היחידה להתנהגות עסקית נאותה: NCP.israel@Economy.gov.il

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.