אנגלה מרקל ב- OECD

אנגלה מרקל, קנצלרית גרמניה, ביקרה אמש ב-OECD כחלק מתוכנית המנהיגים של הארגון. באירוע הנערך לכבודה, השיק מזכ"ל ה- OECD , אנחל גוריה, דוח על כלכלת גרמניה

אנגלה מרקל, קנצלרית גרמניה, ביקרה אמש ב-OECD כחלק מתוכנית המנהיגים של הארגון. באירוע הנערך לכבודה, השיק מזכ”ל ה- OECD , אנחל גוריה, דוח על כלכלת גרמניה Germany – Keeping the edge: Competitiveness for inclusive growth , אשר מציג את עדיפויות המדיניות המרכזיות הדרושות לעידוד התחרותיות, הצמיחה בפרודוקטיביות וההכללה החברתית (social inclusion) בגרמניה.  בנאומו תיאר גוריה את מרקל כ “הכוח המנחה לאורך תקופת המשבר” והתייחס לתכונות המנהיגות שלה ולתפקידה המרכזי בניווט גרמניה, ואירופה כולה למים רגועים יותר. לחצו לקריאת הנאום המלא של גוריה.

הקנצלרית מרקל נשאה נאום בו תיארה את החזון שלה לגבי שיתוף הפעולה הבינלאומי, האיחוד האירופי ותפקידה של גרמניה בקידום כלכלה גלובלית חזקה, נקייה והוגנת יותר.

בשנה החולפת מנהיגים מגרמניה, אירלנד, לטביה, ליטא, קוסטה ריקה, פורטוגל, סלובקיה ואיסלנד ערכו ביקורים רשמיים ב- OECD  ודנו עם המזכ”ל על שיתוף הפעולה בין המדינות לארגון. במאי אשתקד, אירוע רשמי התקיים גם לכבוד ביקורו של הנשיא שמעון פרס בארגון. ראו פרטים על הביקור בכתבה שהוקדשה לנושא בידיעון של נספחות משרד הכלכלה ל- OECD.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.