עשור לקיום הסכם ה-QIZ בתערוכת MAGIC

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

לכבוד עשור לקיום הסכם ה-Qualified Industrial Zone) QIZ)  אזורי התעשייה המיוחדים לישראל ומצרים המאפשרים כניסת סחורות בייצור משותף ישראלי ומצרי לארה"ב ללא מכס, הצד המצרי והצד הישראלי החליטו לציין את האירוע בתערוכת MAGIC, המתקיימת בלאס וגאס.

QIZ10YEARS

הצד המצרי החליט להציג בביתן לאומי מצרי את החברות המצריות, שהחליטו לקחת חלק פעיל בתערוכה. בביתן זה ישתתפו 24 חברות מצריות בתאים נפרדים לכל חברה והוסכם בין הצדדים, שהתא ה-25 ישמש כביתן הסברה משותף, ישראלי-מצרי-אמריקאי, ובו וועדת ה-QIZ המשותפת תוכל לענות לשאלות המבקרים ולהבהיר את התנאים הנדרשים, על פי ההסכם, על מנת ליהנות מתנאי ה-QIZ.

MAGIC2015

על פי תכנית מפורטת, ינסו שני הצדדים לשכנע חברות וקניינים אמריקאים לרכוש תוצרת QIZ ובכך להגביר את יצוא מוצרי ה-QIZ ממצרים וכפועל יוצא מכך, להגביר את יצוא התשומות הישראליות למצרים.

הופעה משותפת משפיעה רבות על קהל הלקוחות, כפי שכבר הוכח במפגשי ה-ROAD SHOW, שהתקיימו בעבר בניו יורק. עצם ריכוז של 24 חברות מובילות מצריות באירוע מסוג זה, מהווה הזדמנות פז לקיים מפגשים ישירים עמן, בהינתן חששות של חברות ישראליות לצאת למצרים ולבקר את לקוחותיהן.

האירוע יכלול מפגש חגיגי של וועדת ה- QIZ המשולשת ישראל- מצרים- ארה"ב ופאנל בנושא ה-QIZ במסגרת סמינר "Africa Duy Free", שיכלול את נציגת ה-USTR, נשיאי התאחדויות התעשיינים הישראלי והמצרי. הפאנל יתנהל בהנחיית נשיאת ארגון יבואני הטקסטיל וההלבשה של ארה"ב.

לבסוף, יתקיים ערב גאלה לבכירים בענף הטקסטיל, במהלכו יוענקו פרסים ליבואן האמריקאי הגדול ביותר מה-QIZ, יצואן ה-QIZ המצרי הגדול ביותר ולהתאחדות התעשיינים הישראלית, הפועלת נמרצות ודוחפת את התעשייה הישראלית לספק תשומות ליצרני ה-QIZ במצרים.

אנו מציעים לחברות ספקיות ה-QIZ לשקול אפשרות השתתפות ולקיחת חלק באירועים שפורטו.

חברות המעוניינות לקחת חלק באירועים, מתבקשות לפנות להתאחדות התעשיינים, לאגף הבינלאומי, בטלפון 03-5198814, על מנת להתעדכן בדבר שינויים אפשריים בתכנית.

נשמח לראותכם בקרב המשתתפים.

פוסטים נוספים