בלוג מינהל סחר חוץ

תערוכת Medica 2016 נפתחה בגרמניה

ביום שני האחרון בדיסלדורף שבגרמניה נפתחה תערוכת הציוד הרפואי הגדולה והחשובה בעולם Medica 2016. בתערוכה מציגות כ- 5000 חברות ומבקרים בה כ- 130,000 איש מרחבי העולם. מנהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה בשיתוף עם מכון הייצוא מפעיל ביתן לאומי ישראלי עם מעל ל-60 חברות ישראליות המציגות טכנולוגיות וחדשנות שיש לישראל להציע.
מערך הנספחים הכלכליים של משרד הכלכלה והתעשייה ועובדיהם האחראים על תחום הציוד הרפואי בכל מדינה, מגויסים חודשים לפני התערוכה על מנת לתאם פגישות מקצועיות עם חברות במדינתם שעתידות לבקר בדיסלדורף. בעת התערוכה מתקיימות מאות פגישות עסקיות שתואמו מראש ואליהן מצטרפות פגישות עסקיות נוספות שנוצרות במקום עם מבקרי התערוכה. צוות מנהל סחר חוץ מהארץ והעולם מכ- 20 מדינות שונות, מלווה את התערוכה לאורך כל השבוע ובכל השפות על מנת למקסם את הפוטנציאל השיווקי והעסקי הגבוה הקיים באירוע זה.
תערוכת  Medica היא תערוכה בינלאומית המצליחה מידי שנה להביא אליה את מיטב החברות והאנשים מהקהילה הרפואית בכל עולם. נוכחות ביתן לאומי ישראלי מביאה את הטכנולוגיות, והחדשנות  הישראלית לקידמת הבמה ולחשיפה מרבית חשובה לתחום הציוד הרפואי בישראל.

 

medica5 medica4 medica2 medica3 medica6 medica7

צור קשר עם:

טלי סגל

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל