בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
Emerging Markets
הגשת בקשה לתעודת יצואן
פתיחת פנייה חדשה לנספח

קול קורא למומחים בתחום הכימיקלים בוועדה מייעצת באיחוד האירופי

פורסם ע"י , נספח כלכלי- בריסל, בלגיה , בתאריך 7 באפריל 2016

Getty

Getty

האיחוד האירופי פרסם קול קורא למומחים לביצוע הערכות סיכונים מהירות במקרים של איומים כימיים.

הוועדה המדעית לבריאות, סביבה וסיכונים (Health, Environmental and Emerging Risks –SCHEER), קיבלה מהנציבות האירופית מנדט לספק הערכת סיכונים לבריאות הציבור במקרה של איומים כימיים חוצי-גבולות, כלומר המערבים כמה מדינות חברות באיחוד האירופי, במסגרת זמן קצרה של 36 שעות (כפי שנקבע בהחלטה הנ"ל 1082/2013/EU, סעיף 10).

הוועדה מספקת לנציבות הערכות סיכונים איכויות ועצמאיות וייעוץ מדעי בתחום של בריאות הציבור והסביבה.

משרד הנציבות האירופית לבריאות ובטיחות מזון  (DG SANTE) משיק קול קורא לאיתור מומחים על מנת ליצור מאגר של אנשי מקצוע אשר יסייעו לוועדה בעבודתה.

מהמאגר, יקראו מומחים במקרי צורך כמומחים חיצונים על בסיס אד-הוק לסייע לקבוצת העבודה של SCHEER בפרסום הערכת סיכונים מהירה. המאגר יהיה בתוקף עד אפריל 2021.

הקול הקורא פתוח גם למועמדים ישראלים.

מהמועמדים נדרש ניסיון בהתמודדות עם מקרים של תקריות כימיקלית חריפות, מתן תגובה ומעקב לחשיפה או תקריות, כמו גם יכולת לייעץ ביחס לבעיות בריאותיות חריפות/כרוניות הקשורות לחשיפות ותקריות מסוג זה.

כמו כן נדרשת התמחות באחד או יותר מהתחומים הנ"ל: ביצוע הערכת סיכונים (risk assessment) לבריאות הציבור, טוקסיקולוגיה כללית, טוקסיקולוגיה קלינית ורפואית, הערכות חשיפה (exposure assessment), מדעי הסביבה או ידע ספציפי בכימיקלים.

ניסיון בפרויקטים רלוונטיים של האיחוד האירופי הנוגעים להערכת סיכונים של איומים כימיים לבריאות הציבור (כגון תכניות ASHTEchemnet ), יהווה יתרון.

כמו כן, נדרשת שליטה באנגלית, שכן שפת העבודה תהיה אנגלית.

יש להגיש את טופסי מועמדות המעוניינים באופן מקוון. המועד האחרון להגשה הינו ה-22 לאפריל 2016: להגשת מועמדות בטופס המקוון  לחצ/י כאן.

לכניסה לקול הקורא המקורי, לחץ/י כאן.

 

גל מור נספח כלכלי- בריסל, בלגיה

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי- בריסל, בלגיה, גל מור