על הנספח החדש למוסדות האיחוד האירופי

 

גל מור
גל מור

גל מור, הנספח הכלכלי החדש בבלגיה, יוצא בימים אלה לשליחות בבריסל. גל מחליף את מורן בוגנים. גל הצטרף למשרד הכלכלה בשנת 1994, לאחר שסיים את קורס הצוערים של המשרד. כצוער עבד תחת בדסק אמל”ט.

כיהן כקונסול לענייני כלכלה בברזיל בין 1996-2000, כמנהל דסק אסיה והפסיפיק בין 2000-2003, כיועץ לענייני כלכלה ומסחר באיטליה בין 2003-2007 וכסגן מנהל המינהל לסחר חוץ לנושאי איכות השרות וניהול ידע בין 2007-2014.

לגל ניסיון עשיר בשיווק במגזר הפרטי (טרם הצטרפותו למשרד הכלכלה), עם התמחות בשיווק מדיה פרסומית. כן ייסד וניהל חברה פרטית בבעלותו ושימש כיועץ למכון היצוא וכתב עבור המכון את “המדריך לעסקים עם קוריאה” (ב- 1994).

גל בעל תואר ראשון (בהצטיינות) בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת תל אביב ובעל תואר שני במדיניות ומנהל ציבורי מהאוניברסיטה העברית.

נשוי ואב לבת ושני בנים (בתו ובנו משרתים בצה”ל).

מהן המשימות המרכזיות הראשונות של הנספח החדש שלנו בבריסל? “להתמודד מיידית, יחד עם השותפים מהמשרדים האחרים בשגרירות, מול שינויים המתרחשים לאחרונה ברגולציית הא”א ועשויים לפגוע ביצוא הישראלי ומול קריאות גופים במדינות האיחוד להחרמת תוצרת ישראל”.

ומה באשר להשפעות מבצע “צוק איתן”? “המצב הביטחוני יחייב אותי ליצירתיות ונחישות במטרה לשמר קיום משלחות וביקורים מבלגיה והא”א, המתוכננים לספטמבר ולרבעון רביעי של 2014 (הנמצאים בסכנת ביטול), וכן לשמר את קשרי הסחר הענפים של ישראל עם הא”א – יבוא, יצוא, שיתופי פעולה, מו”פ ועוד”.

עקבו אחרי גל בבלוג המינהל

צור קשר עם:

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל