מערכת Trade4MSMEs, נעים להכיר!

ארגון הסחר העולמי (World Trade Organization) השיק בתאריך 2 בדצמבר 2021 פלטפורמת מידע על סחר בין לאומי, במטרה לעודד עסקים קטנים ובינוניים ולאפשר להם להשתתף בסחר בין לאומי.

הפלטפורמה זמינה לציבור הרחב בקישור הבא: MSME Resources – Trade4MSMES

הפלטפורמה מאשפרת לעסקים לקבל מידע והסברים על הפעולות השונות שיצואנים נדרשים לבצע, וזאת בצורה קלה ובהירה היא כוללת מאגר מידע ובו ריכוז על דרישות רגולטוריות, מיסוי ומכסים של מדינות ועל הסכמי סחר.

הפלטפורמה מכילה מדריכים קצרים המספקים מידע מרכזי על השלבים שחברות צריכות לבצע לפני ייצוא או ייבוא ​​של סחורות ושירותים, כגון כיצד להעריך את פוטנציאל הייצוא של השווקים שאליהם הם מכוונים ויכולתן לייצא.

המדריכים מפרטים את מסמכי הסחר המרכזיים הנדרשים לחברות לייצוא או ייבוא ​​בשווקים שונים, את נושאי הקניין הרוחני ודיני החוזים שיש לקחת בחשבון ואת אפשרויות השינוע וההובלה הקיימות.

המדריכים גם מסבירים כיצד עסקים קטנים יכולים לפנות בבקשות למימון, מציגים את הכלים הדיגיטליים הקיימים וכיצד ניתן להתמודד עם סכסוכי סחר אפשריים.

Trade4MSMEs מספקת גם מידע לקובעי מדיניות, פקידי ממשל וחוקרים, באמצעות הדגשה של הנושאים החשובים עבור חברות MSME והצגת שיטות עבודה נהוגות ומומלצות.

הפלטפורמה מספקת מידע על יוזמות בינלאומיות ואזוריות המיועדות לחברות MSME ומכילה קישורים למקורות נתונים של MSME הזמינים למטרות אנליטיות.

 

~~~

כחלק ממאמצינו להקל על יצואנים ובעלי עניין בקבלת החלטות על גישה לשווקים והשתתפות בסחר הבינלאומי, אנו מזמינים אתכם להשתמש בכלי חשוב זה המסייע להבין את הדרישות הנחוצות לשם ייצוא.

כלי זה מצטרף לכלים נוספים עליהם כתבנו בעבר, ביניהם, מערכת UNCTAD Trade Analysis Information System המסייעת בהגברת השקיפות על אמצעי מדיניות שאינם מכסים העשויים להשפיע על הסחר הבינלאומי.

וכן, Global Trade Helpdesk מערכת מידע המפשטת את מחקר השוק הנדרש עבור חברות המתכננות לפעול בשווקים חדשים בעולם, מגבירה את השקיפות ומסייעת בקבלת החלטה מושכלת.

אנו, במחלקת ארגונים בין-לאומיים במינהל סחר חוץ, נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה.

צור קשר עם:

מחלקת ארגונים בינלאומיים

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל