מוסדות פיננסים לפיתוח

מוסדות פיננסים לפיתוח

דוח דו שנתי תיקון עולם

מסכמים שנתיים של עשיית TOV באפריקה

משרד הכלכלה והתעשייה חותם שנתיים פוריות של עבודה משותפת עם ארגון הג'וינט (JDC) בתכנית 'טוב' TOV, העוסקת בהנגשת טכנולוגיה ישראלית בתחום האגרו-טכנולוגיה לחקלאים הקטנים במדינות מתפתחות.

משרד הכלכלה והתעשייה חותם שנתיים פוריות של עבודה משותפת עם ארגון הג’וינט (JDC) בתכנית ‘טוב’ TOV, העוסקת בהנגשת טכנולוגיה ישראלית בתחום האגרו-טכנולוגיה לחקלאים הקטנים במדינות מתפתחות. אנו מתרגשים לשתף את התוצרים של תכנית TOV מאז השקתה ב- 2018 ועד היום.

השותפות הבין-מגזרית בין משרד הכלכלה לבין הג’וינט, מהווה חלק מתהליך אסטרטגי משמעותי בתכנית של מדינת ישראל לחזק את הפעילות הכלכלית הישראלית באפריקה ובשווקים המתפתחים, תוך הגברת המעורבות הישראלית בקידום מטרות הפיתוח של האו”ם, ה-  Sustainable Development Goals. גישה זו טומנת בחובה הזדמנות עם שורת רווח כפולה – “פתיחת שוק” ליצוא ישראלי לאפריקה בכלל ולאתיופיה בפרט לצד הגברת המעורבות הישראלית במתן מענה לאתגרים הגדולים ביותר העומדים בפני הקהילה הגלובלית.

באמצעות תכנית TOV אנו שואפים לעודד חברות ויזמים ישראלים בתחום האגרו־טכנולוגיה לפעול בשווקים המתפתחים, דרך חשיפה לשוק וחיבור לגורמים עסקיים רלוונטיים, סיוע בבניית מודלים עסקיים ויכולות עבודה מול החקלאים הקטנים. אנו שואפים שהידע המצטבר מפעילות הקרן ישרת את המגזר העסקי בהרחבת הפעילות הישראלית בשווקים מתעוררים כולם, ולא רק באתיופיה.

עוד אנו שמחים לשתף, כי על אף משבר הקורונה, TOV ממשיכה לצמוח ואנו מצליחים להגיע ליותר ויותר חקלאים באתיופיה!

ברצוננו לאחל שנה טובה, שנת צמיחה ובריאות לכל.

לצפיה בדו”ח :

דו"ח דו-שנתי, תיקון עולם ומינהל סחר חוץ

 

שתף את הפוסט