מוסדות פיננסים לפיתוח

מוסדות פיננסים לפיתוח

Israel : Realising hope

מה כתבו ב – CNN על האימפקט הישראלי באפריקה ?

אנו גאים להציג בפניכם את סדרת הכתבות שנכתבה וצולמה על ידי CNN בנושא הפעילות הישראלית באפריקה. שבעת האייטמים הללו מספרים את הסיפור האישי של אלו שחייהם השתנו לטובה בזכות הטכנולוגיה והידע הישראלי.


סאלי קוואנדה מקניה, שחייה ניצלו בזכות מכשיר לאיתור מוקדם של סרטן השחלות, ועבדולאי הורראטה מקמרון, שזכה לגישה למים נקיים וחשמל בזכות פרוייקט ישראלי להטמעת אנרגיה סולארית , הם רק דוגמא קטנה לאימפקט Impact של הטכנולוגיה והחדשנות הישראלית המשנה חייהם של אלפים באפריקה יום יום.

קמפיין ה – CNN מאיר זרקור על הפעילות יוצאת הדופן של היזמים והיזמיות הישראלים באפריקה, ומעיד על ההזדמנויות הרבות העומדות בפני התעשייה הישראלית ביבשת זו, אשר אלפים בה חסרים את המשאבים הבסיסיים ביותר.

בתור תעשייה אשר צמחה מתוך התמודדות עם קשיים ולעיתים גם מחסור, קיימים בישראל פתרונות בעלי פוטנציאל לתת מענה לאתגרים הרבים העומדים בפני מדינות מתפתחות : העדר גישה למים נקיים ואנרגיה, שירותי בריאות ורפואה מרוחקים, יכלים טכנולוגיים בתחום האג-טק ועוד

מזמינים אתכם , יזמים ויזמיות ישראלים לשמור עמנו על קשר , ולנצל את הידע הרבה והקשרים של הנספחים המסחריים בדרום אפריקה, גאנה וקניה כדי ללמוד עוד על ההזדמנויות הקיימות ופעילויות קידום היצוא הישראלי באפריקה ובשווקים המתפתחים.

הקליקו לצפיה : סדרת הכתבות שנכתבה וצולמה על ידי CNN

שתף את הפוסט