פברואר 08, 2021

Virtual edition Europe Days Conference 2021, TLV – כנס ליזמים וסטארטאפים ישראלים: הזדמנויות עסקיות ומימון עם שווקי גרמניה, שוויץ ואוסטריה

כנס Europe Days 2021 נועד לחבר בין יזמים/יות וחברות סטרטאפ ישראליות עם חברות ומשקיעים מאירופה במטרה למנף את הפוטנציאל העסקי העצום שבין ישראל לגרמניה, שוויצריה ואוסטריה.

ישתתפו בכנס למעלה מ- 50 מרצים ומרצות מחו״ל מחברות כמו – Airbus,  Migros, KTM Metro, hub:raum מקבוצת דויטשה טלקום, ו-Wayra מקבוצת טלפוניקה, ויציגו לחברות הישראליות אפשרויות עסקיות ומימון בהיקפים של למעלה מ- 400 מיליון אירו.

יזמים/ות? אירופה מגיעה אליכם!

הכנס נערך בפורמט ייחודי אשר מוכוון לאפשר שיחות ופגישות 1:1 עם המרצים/ות.

בין הדוברים הראשיים Tim Hoettges מנכ״ל דויטשה טלקום העולמית ו- Daniel Gutenberg המשקיע והאנג׳ל המוביל באירופה.

בנוסף לחשיפה למשקיעים הפוטנציאליים, יוצגו למשתתפי/ות הכנס מגוון הזדמנויות עסקיות עם שותפים אסטרטגים אפשריים וכן מגוון רחב של תכניות סיוע חינמיות לפעילותם העתידית באירופה. למשקיעים ולחברות האירופאיות יספק הכנס הזדמנויות השקעה ומגוון רחב של מוצרים,שירותים ופתרונות חדשניים ישראלים.

הכנס ייערך ב- 16 למרץ, במתכונת וירטואלית, וצפויים להשתתף בו מעל ל-250 יזמים/ות ישראלים.

בכנס יושם דגש מיוחד לגשר על מינוף המדיה הדיגיטלית על מנת לאפשר למשתתפים הזדמנויות רבות לשיחה ואינטראקציה עם נציגי החברות והמשקיעים מחו״ל בין היתר באמצעות פגישות 1:1 וסבבי שיח אינטראקטיבי ויינתן מידע מעשי כיצד לחדור לשווקים הגרמנים, השוויצרים והאוסטרים (כ- 92 מיליון משתמשים).

דגש מיוחד יושם על נגישות לחברות אירופיות בגודל בינוני, עם מחזורים של בין 50 מיליון עד 4 מיליארד יורו בשנה, אשר מחפשים חדשנות חוץ ארגונית כמנוע צמיחה – משהו שהסטרטאפים הישראלים יכולים לספק. בין הענפים והסקטורים אשר יידונו בכנס – InsurTech , 5G, ניו-מדיה, Retail, SporTech, Industry 4.0, FoodTech, AgriTech, סייבר, eHealth ועוד.

במהלך הכנס יתקיימו גם מפגשי אחד על אחד עם משקיעים, ואנשי מפתח משווקי ההייטק באירופה אשר ישתתפו בכנס, ביניהם: אוליבר הולה, מנכ״ל קרן  SpeedInvest שמנהלת למעלה מ- 400 מיליון יורו, לרס רוסלר, מ- BSH Kitchen האקסלרטור למוצרי מטבח של בוש וקוסטרוקטה, אליאנה זמפרוגנה, CTO של M-Industry  גוף הייצור של Migros ענק הקמעונאות השווצרי שמגלגל 30 מיליארד יורו בשנה, טים ראדר מקרן Eralybird המנהלת כ 1.5 מיליארד יורו, קתרין בקיק, מנכ״לית גרמניה של Wayra by Telefonica, כריסטיאן לינדנר, מנהל BizLabs של Airbus, מיכאל אמטמן, מנהל תחום העסקים החדשים של Mueller Medien, אשר מושקעת ביותר מ-70 סטרטאפים. ישתתפו גם נציגים מחברות אירופאיות מובילות כגון Generali, Swisscom, KTM, hubraum של דויטשה טלקום, כמו גם גופים אירופאים ממשלתיים כגון GTAI, NRW.INVEST ונציגי ערים גרמניות מובילות אשר יציעו מגוון תוכניות סיוע ליזמים ישראלים ברחבי גרמניה, אוסטריה ושוויצריה ובערים קלן, וינה, ברלין, ציריך ואחרות.

מארגנת הכנס היא חברת Novawind, ובין נותני החסות: hubraum של דויטשה טלקום, עיריות קלן ווינה, Berlin Partner, Helmholtz, ,GTAI NRW.INVEST ו Greater Zurich Area, בין השותפים: גיקטיים, מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה והתעשייה, רשות החדשנות, מכון היצוא, הנספחויות המסחריות והכלכליות של ישראל בברלין ובמינכן, ,Advantage Austria דוניצה תקשורת, ו AHK

לפרטים והרשמה: www.europedays.com

מהמארגנים נמסר: לסטרטאפים ויזמים/ות מוצע מחיר מיוחד של 99 שקלים – עד גמר המלאי במקום 399 ש״ח (לפני עלות כירטוס ומע״מ).


מטה מינהל סחר חוץ

צור קשר עם: מטה מינהל סחר חוץ
ליצירת קשר לחצו >>