משלחת פתרונות להגנה על תשתיות קריטיות יוצאת לדרך

מתקני התשתיות הקריטיות חיוניים לחיי היומיום של כולנו: החל מאספקה בסיסית של מים, חשמל וחימום ועד אפילו להפצת מידע. בהתאמה, מתקפה נגד מתקנים אלה משפיעה על כולם.

הדבר נכון בכל העולם, וגם בגרמניה. כך למשל, רק לפני כמה חודשים עלתה לכותרות מתקפה על מסילת הרכבת בגרמניה (שבמהלכה נחתכו כבלים חיוניים של מערכת התקשורת של רשת הרכבות) שהביאה לשיתוק של כמעט כל תנועת הרכבות בצפון גרמניה.

לפי הערכות, כ-80% ממתקני התשתיות הקריטיות בגרמניה נמצאים בבעלות פרטית, אך גם סוכנויות ממשלתיות נופלות קורבן למתקפות הללו. 

לאור הנתונים הללו ולאור הפתרונות הרבים שמציעה התעשייה הישראלית – אנו נקיים משלחת בתחום שבה החברות הישראליות ייפגשו עם התעשייה הגרמנית (והפולנית) – על מנת לבחון אפשרויות לשיתופי פעולה עסקיים.

המשלחת תתחיל בהמבורג, תמשיך לברלין ומשם לפולין לעוד יומיים של פעילות בתחום:

📍 בהמבורג (15 במאי) – נתמקד בחיבורים לחברות המיטלשטנד (עליהן הרחבתי בעבר) באירוע עסקי בשיתוף Hamburg Invest ובשותפות עם נציגות BVMW Israel.

משם נמשיך לברלין ל-2 אירועים נוספים:
📍 ברלין (16 במאי) – בבוקר נקיים אירוע עסקי בהשתתפות החברות המובילות במשק הגרמני, בשיתוף עם Federation of German Security and Defence Industries e.V.

📍 ולאחר מכן נמשיך לאירוע ייחודי עם השותף הותיק והיקר שלנו בשדה התעופה של ברלין. באירוע זה אף נארח דובר גרמני בכיר בתחום, מיכאל גוטשנבר שהינו מומחה אבטחה ב-ARD Berlin-Studio. גם באירוע זה ייקחו חלק חברות רבות בעיקר מתעשיית התעופה, החלל והביטחון.

בכל שלושת האירועים ייקחו חלק מומחים לתחום התשתיות הקריטיות, האנשים שאחראים על הטמעת טכנולוגיות ופתרונות למניעת מתקפות, תאגידים גרמניים מסקטורים שונים (חשמל, אנרגיה, תעופה, פרסום ועוד), בכירי ממשל ועוד.

נותרו מקומות אחרונים להצטרף למשלחת!

רוצים להצטרף אלינו? פנו לשותפתנו במכון היצוא, נופר מורדיאן, והיא תשמח לצרף אתכם אלינו.

מחכים לכם בגרמניה!

לפעילויות נוספות – עקבו אחרינו בלינקדאין או שלחו לי מייל 

 

צור קשר עם:

אסתר אליאס

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל