טכנולוגיות ישראליות בתערוכת INDAGRA 2022 בבוקרשט, רומניה

השבוע, ב-28 באוקטובר קיימה הנספחות הלכלית והמסחרית בבוקרשט אירוע צד לטכנולוגיות הישראליות המתקדמות בתחום החקלאות בתערוכת INDAGRA.

INDAGRA הוא האירוע החקלאי הגדול והחשוב, לא רק לשוק הרומני, אלא גם לשוק האזורי, המזרח אירופאי כולו.

התערוכה הזאת מאורגת כל שנה על ידי מרכז הירידים ROMEXPO בשיתוף עם לשכות המסחר והתעשייה של רומניה, בחסות משרד החקלאות ופיתוח הכפר הרומני (להלן – משרד החקלאות הרומני).

השנה התערוכה התקיימה בבוקרשט בין התאריכים 26.10 עד ה-30.10 והנושא המרכזי היה “smart farming” בגדש על שמירה על איכות הסביבה וניצול יעיל של משבאי הטבע.

בתערוכה הציגו כ-300 חברות רומניות ובין לאומיות כולל 4 חברות ישראליות: Netafim, NaanDanJain, Rivulis ו-Metzer.

באירוע הצד אשר אורגן על ידי הנספחות הכלכלית השתתפו כ-60 איש: נציגי הממשל הרומני, חקלאים ונצידי התאחדויות של החקלאים, עיתונאים, יועצים, דיפלומטיים זרים ועוד.

האירוע נפתח על ידי השגריר של מדינת ישראל ברומניה, ראובן עזר, אשר דיבר בעיקר על הסחר בין המדינות בתחום החקלאות והמזון. השר החקלאות הרומני, פטרה דייאה, כיבד את האירוע בנוכחתו ונשא נאום על האתגרים אשר הקלאים הרומניים נתקלים בהם כיום ועל השת”פ בין רומניה לשיראל בנושא אגרוטכנולוגיות. לאחר הנאום של השר, הנספחת הכלכלית העבירה מצגת עם מבט על על הסקטור החקלאות בארץ.

החלק המרכזי של הכנס היו המצגות של שלושת החברות הישראליות הגדולות: Netafim, NaanDanJain  ו- AgriGo.

שתי החברות הראשונות כבר פעילות ברומניה ומובילות בשוק הרומני בתחום ההשקיה, ולעומת זאת, ArgiGo אשר ביצעה פרוייקטים מוצלחים במדינות רבות בעולם טרם נכנסה לשוק הרומני. אנחנו מקווים כי הביקור הזה ברומניה ייסיע לחברה להתחיל פעילות מוצלחת ברומניה. בתום החלק הרשמי של נאומים ומצגות, קיימו החברות פגישות B2B.

הנספחות תמשיך להיות בקשר עם החברות הישראליות במטרה לסייע להם להגיע לשותפים ולקוחות חדשים בשוק הרומני ולהרחיב את פעילותם במדינה.

אם הינכם מעוניים לקחת חלק בתערוכת INDAGRA בשנת 2023, אתם מוזנים ליצור קשר עם הנספחות הכלכלית והמסחרית בבוקרשט!

קרדיט : Liviu Gordea
קרדיט : Liviu Gordea
קרדיט : Liviu Gordea

 

 

 

 

 

 

 

צור קשר עם:

אביגיל שטמלר פז

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל