שמעתם על אתגר הPIA? קיימות וכלכלה מעגלית בתחום המזון בספרד

אם יש לכם פתרונות מעניינים וחדשניים לתחומי המזון ו FMCG בתחומים של קיימות וכלכלה מעגלית, פתרונות חדשניים בעולם האריזות או פתרונות שקשורים להתנהגות הצרכנים בעולם של קיימות, אתם מוזמנים ליהנות מהזדמנות משמעותית ולקחת חלק באתגרים שהשיק לאחרונה ארגון  AECOC הספרדי.

AECOC הוא אחד מארגוני החברות הגדולים בספרד, עם יותר מ- 30 אלף חברות המייצגות עסקים שונים בשרשרת הערך, מתחומים שונים ומגוונים.

הקול הקורא הושק לפני כשבועיים בתערוכת המזון ALIMENTARIA שהתקיימה בברצלונה ויהיה פתוח עד ה-27 למאי.

המטרה היא להגיע להצעות ופתרונות המספקים ערך מוסף על ידי הטמעת טכנולוגיות או מודלים עסקיים חדשים, במטרה לתת מענה מיטבי ככל שניתן, לאחד האתגרים שהוגדרו באתר הייעודי.

ועדת ההיגוי הראשונה של הפרויקט מורכבת משחקנים משמעותיים בעולם המזון כולל חברות כמו: Angulas Aguinaga, Calidad Pascual, Capsa Food, Eroski  https://www.eroski.es/, Europastry  https://europastry.com/es/es/ , Logifruit, Mahou San Miguel https://www.mahou-sanmiguel.com/en-gb/ , Makro, Plusfresc, Uvesco, Zelnova Zeltia https://www.zelnovazeltia.com/en/  and Zyrcular Foods https://zyrcularfoods.com/ .

בספטמבר 2021, AECOC השיק את הפלטפורמה שלו לחדשנות פתוחה לחברות בתחום המזון, הנקראת PIA. מטרת הפלטפורמה היא לחבר בין חברות וסטארטאפים מכל שרשרת הערך בתחום של צריכה מסיבית ומסעדות על מנת להגיע להצעות חדשניות שיוכלו להשפיע על כל הסקטור.

יש לכם שאלות, רוצים להתייעץ? צוות הנספחות הכלכלית בספרד נמצא בקשר רציף עם נציגי AECOC  וישמח לסייע לכם בתהליך. שימו לב שההרשמה מסתיימת ב-27 למאי. להרשמה, פירוט לוחות הזמנים המלא ומידע נוסף על התכנית ניתן להכנס לכאן 

 

צור קשר עם:

נועה היינמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל