רומניה: ביקור שר האנרגיה הרומני בישראל

המשלחת הכלכלית לרומניה שמחה להוביל את ביקורם בארץ של שר האנרגיה של רומניה, וירג’יל פופסקו, וחברות האנרגיה המובילות ברומניה, הידרואלקטריקה וניוקליראלקטריקה. הגעת משלחת האנרגיה היא תוצר של פעילות כלכלית רציפה וממושכת, שמצאה ביטויה בשנים האחרונות במשלחות וירטואליות והיברידיות לצד ביצוע פרוייקטי סקאוטינג ממוקדים. הביקור בארץ כלל מפגש מיניסטריאלי עם שרת האנרגיה של ישראל, קארין אלהרר וכן מפגשים עם חברות אנרגיה ישראליות, בשיתוף עם מכון היצוא.

עם השקת התכנית הלאומית לשיקום הכלכלה הרומנית אי שם ביולי 2020 והקצאת הכספים הייעודיים לפרויקטי ענק בתחום האנרגיה על ידי האיחוד האירופי – ייחדנו לפוטנציאל הייחודי של תחום האנרגיה ברומניה שני פוסטים מפורטים. ההתפתחויות האזוריות בחודשים האחרונים והתמורות המשמעותיות שחלו בשוק האנרגיה העולמי מפנות זרקור ייחודי לאופנים השונים בהם עתידה רומניה למצות את התקציבים העומדים לרשותה ולמצב עצמה כשחקנית חשובה בזירת האנרגיה האירופית.

חברות ישראליות המעוניינות לשמוע פרטים נוספים על ההזדמנויות הטמונות בתחום האנרגיה מוזמנות לפנות למשלחת הכלכלית לרומניה. עם הסרת המגבלות ופתיחת השמיים אנו עדים לעניין גובר של השוק הרומני בפתרונות ישראליים ומובילים פרויקטים ומשלחות פיזיות בקצב מואץ. 

חברי המשלחת הרומנית בפגישה במטה חברת החשמל הישראלית. התמונה באדיבות שגרירות רומניה בישראל. 
מפגש המשלחת הרומנית עם חברות אנרגיה ישראליות במכון היצוא: התמונות באדיבות אביגיל שטמלר-פז.

צור קשר עם:

ברקת קנפו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל