ארועים והזדמנויות במהלך חודש מאי בברצלונה – מדיה, IOT וסייבר

בתאריכים 10-13 למאי תתקיים השנה, תערוכת ISE – Integrated Systems Europe בתחום ה AV והמדיה. תערוכת ה- ISE היא תערוכה אירופאית ותיקה בתחום ה – AV  audiovisual ו – system integration. היא מתקיימת יותר מ-16 שנה ונערכה באופן מסורתי באמסטרדם והשנה היא השנה השנייה מאז עברה לברצלונה.

מארגני הארוע יצרו פלטפורמה המאפשרת חיבור בין חברות משמעותיות בתחום לטכנולוגיות שונות דרך אתגרים ובכך מאפשרים הזדמנויות שונות גם לטכנולוגיות ישראליות בתחום.

באתר הארוע מתפרסמים אתגרים כפי שהציגו אותם החברות הגדולות בתחום המדיה. חברות ישראליות שיש להן טכנולוגיה מתאימה מוזמנות להירשם באתר ולזכות בהזדמנות להציג את הפתרון. האתגרים מפורסמים בלינק (ע”י לחיצה על כל אחד מהאתגרים יפתח חלון עם מידע נוסף): https://ise-congress-open-challenge.b2match.io/  הרישום עד 29 באפריל:  https://ise-congress-open-challenge.b2match.io/signup

  • האתגרים הם בקטגוריות הבאות: Live events; Broadcast and content creation; Residential and smart building; Hotels and hospitality; Digital signage & Digital out-of-home media; Unified Communications & Education technology; Audio.

המארגנים של הארוע הם אקסיו (Acció), סוכנות של הממשל בקטלוניה לקידום עסקים והשקעות, ורשת העסקים האירופאית Enterprise Europe Network – EEN. צוות Acció בישראל שמח להציע לחברות שירצו לבקר פיזית בתערוכה כניסה חינם וכרטיס מוזל לכניסה לפאנלים של הקונגרס. ניתן לפנות לבירור פרטים נוספים לנציג Acció בישראל, מר גיל אורן, במייל goren@catalonia.com

במקביל, בתאריכים 10-12 במאי יתקיים בברצלונה אירוע IOT Solutions World Congress , האירוע משווק ככזה המתמקד בחדשנות, טכנולוגיה וטרנספורמציה תעשייתית ומציג פתרונות וטכנולוגיות חדישות למפעלים ולתעשייה וכן מפגיש את השחקנים הגלובליים המרכזיים המעורבים בטרנספורמציה הדיגיטלית של חברות. 

במהלך האירוע מקדמים חילופי רעיונות, חוויות וסיפורי הצלחה על היתרונות עבור משתמשי הקצה של יישום טכנולוגיות המבוססות, בין היתר, על  IoT, 5G, בינה מלאכותית (AI), מחשוב קוונטי, רובוטיקה ו- Digital Twins (DT). הקונגרס מחולק ל-5 מסלולים: אבטחה, קישוריות, אופטימיזציה עסקית, בינה וחווית הלקוח וכולל את התחומים של אוטומוטיב, אנרגיה, בריאות, ייצור, ותשתיות ובנייה. האירוע מאורגן על ידי Fira de Barcelona  וקונסורציום האינטרנט התעשייתי.

כמו כן, באותם תאריכים יתקיימו בעיר תערוכה וקונגרס בתחום הסייבר – Barcelona Cybersecurity. אירוע שנתי שמאורגן בשיתוף עם הממשל בקטלוניה, ומאגד את השחקנים העיקריים בתחום אבטחת הסייבר.

צור קשר עם:

נועה היינמן

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל