כנס Europe-days 2022

 

בעוד כשבוע ימים יתקיים בחזרה במתכונותו הפיזית אחד האירועים החשובים והבולטים בתחום התעשייה והכלכלה בין ישראל למדינות ה Dach (גרמניה, שוויצריה ואוסטריה).

כנס Europe Days 2022 אשר מאפשר פלטפורמה עסקית בין חברות סטארט-אפ ישראליות לבין חברות אירופאיות יתמקד במינוף הפוטנציאל העסקי העצום הקיים בין הצדדים.

עשרות מרצים/ות מחו״ל המשתתפים, מגיעים מחברות דוגמת Airbus,  Migros,,KTM Metro, דויטשה טלקום, ו-Wayra מקבוצת טלפוניקה, ייצגו אפשרויות עסקיות ומימון לחברות הישראליות.

בנוסף לחשיפה למשקיעים הפוטנציאליים, יוצגו למשתתפי/ות הכנס מגוון הזדמנויות עסקיות עם שותפים אסטרטגים אפשריים וכן מגוון רחב של תכניות סיוע לפעילותם העתידית באירופה.

הכנס ייערך ב- 15 למרץ, במתכונת היברידית, וצפויים להשתתף בו מעל 200 יזמים/ות ישראלים.

במהלך הכנס יתקיימו גם מפגשי אחד על אחד עם משקיעים, ואנשי מפתח משווקי ההייטק באירופה אשר ישתתפו כנס, ביניהם, מיכאל שוסטר שותף מנהל בקרן  SpeedInvest אשר מנהלת למעלה מ 400 מיליון יורו, לרס רוסלר מ BSH Kitchen האקסלרטור למוצרי מטבח של בוש וקוסטרוקטה, דניאל קוך, בכיר בM-Industry  גוף הייצור של Migros ענק הקמעונאות השווצרי עם מחזור של 30 מיליארד יורו בשנה. קתרין בקיק מנכ״לית גרמניה של

Wayra (גוף החדשנות של טלפוניקה). ב 21 למרץ ייערכו פגישות מקוונות עם המרצים שלא הגיעו לתל אביב אישית.

הנספחויות הכלכליות של ישראל בגרמניה (מינכן וברלין) תומכות בכנס חשוב זה ומזמינות אתכם החברות והיזמים המתעניינים בעבודה מול השוק הגרמני להצטרף לארוע.

 

 

צור קשר עם:

דורון חמו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל