בריטניה מקשיחה את מגבלות הקורונה. איך זה משפיע על המגזר העסקי?

כאשר ביקרתי בישראל לביקור קצר בתחילת החודש שעבר לשם התחסנות בבוסטר שמתי לב שיש שינוי מאוד משמעותי באופן בו מתמודדת ישראל עם הקורונה מול בריטניה.

היה מפתיע, בתור ישראלי שחי בלונדון מזה שנה ו-4 חודשים, להציג תעודת מחסן בבואי להיכנס לקניון בו מחלקים חיסוני קורונה, או אפילו בבית קפה בדרך לקניון שרק רציתי לקנות שם הפוך to go.

בבריטניה הגישה היא שונה. שונה לחלוטין.

שיקפה לי את זה בת דודתה של אשתי שביקרה אותנו לרגל חופשת החנוכה. היא הייתה בהלם שאנשים לא מסתובבים עם מסיכות בתיאטראות, בחנויות ואפילו ברכבת התחתית. אפילו היא ציינה בפני שכאשר נכנסה לחנות TK MAXX (המקבילה הבריטית ל-TJ MAXX) ליד השגרירות בלונדון היא יכלה “להריח את הקורונה באוויר”,

ובכן, לאחר שוריאנט האומניקורן כבר נכנס בביקורת הגבולות בהית’רו והחל להתפשט בקצב שוריאנט הדלתא היה יכול רק לחלום עליו, החליטה אתמול בערב ממשלת בריטניה שלא עוד. מחזירים מגבלות על-מנת לצמצם את התפשטות האומניקורן.

אז מה זה אומר לגבי נשות ואנשי עסקים שמבקרים בבריטניה?

  1. בריטניה פתוחה למבקרים אך מבקרים חייבים לעשות בדיקת PCR בכניסה למדינה ולהיכנס לבידוד עד קבלת תוצאה שלילית
  2. המגזר העסקי מתבקש לחזור לעבוד מהבית אם הוא יכול. אתם מתכננים לעשות פגישת פנים מול פנים בביקור בלונדון? תחשבו שוב כי יש סיכוי גבוהה שתעשו שיחת זום מהמלון
  3. יש להציג “דרכוני קורונה” בכניסה לאירועים רבי משתתפים (איצטדיונים, תיאטראות ועוד). זה שינוי משמעותי בהינתן ולא קיים כרגע בבריטניה מנגנון של “תו ירוק” כפי שקיים בישראל.

אנו נעקוב אחר ההנחיות ונעדכן על-מנת שיהיה לכן ולכם את כל המידע הנדרש טרם קבלת החלטה לבוא ולבקר בלונדון בזמן הקרוב.

צור קשר עם:

עופר פורר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל