מוכרים און ליין? OZON, ה”אמזון הרוסית” מחכה לכם!

שוק ה e-commerce הרוסי נמצא בשיאו, עם צמיחה של 21% בשנה האחרונה ומכירות של 24 מיליארד $ אבל בינתיים החברות הישראליות לא “הצטרפו לחגיגה”.

הבעיה העיקרית הייתה לוגיסטית. מרבית חברות השילוח כלל לא מוכנות לשלוח מחנות מקוונת בישראל מוצרים ללקוחות קצה ברוסיה (ובטח לא כשמדובר בסכום של מעל ל-200 יורו שכרוך בתשלום מכס). לפני כשנה פנו אלינו מספר יצרני ביגוד ישראלים עם הבעיה הזו ולאחר שדיברנו עם מספר רב של משלחים, המלצנו על שני פתרונות אפשריים, הדואר הרוסי ועוד חברת שילוח. מאז אותה חברת שילוח גם פתחה נציגות ישראלית, כך שהעבודה איתם תהיה נוחה ויעילה.

מרגע שהעניין הלוגיסטי הוסדר, נותר לקדם את המכירות עצמן. כמובן שכל חברה ישראלית שמוכרת בעצמה זה נהדר! אך אם ניתן להוסיף לכך מכירות בפלטפורמות הרוסיות הגדולות, מה טוב.

לפני חודש נפגשתי עם OZON (“האמזון הרוסית” עם יותר מ-11 מיליון לקוחות רשומים ו-40 מיליון מבקרים מידי חודש) והם משוועים למוכרים ישראלים. פתיחת חנות מקוונת אינה כרוכה בתשלום והם ילוו את המוכר בתהליך.

ב-20.7 נערוך עם מכון היצוא, OZON ו-CDEK אירוע און ליין שבו נסביר על האפשרות בהרחבה אבל ניתן לפנות לנספחות בכל שלב ונחבר אתכם עם האנשים הרלונטים ב-OZON ונרחיב לגבי האפשרויות הלוגיסטיות, מחירי משלוח מוזלים ועוד.

להרשמה לוובינר יש להיכנס לקישור >>

צור קשר עם:

יקיר דוידסון

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל