בואו לעשות פינטק! בנק PKO BP קורא לכם.

תכנית Let’s Fintech עם PKO Bank Polski היא פלטפורמת חדשנות, שפותחה על ידי אחד המוסדות הפיננסיים הגדולים במרכז ומזרח אירופה. במסגרת Let’s Fintech, הבנק משתף פעולה עם חברות סטארט-אפ ברמה העסקית ומיישם טכנולוגיות חדשות, מספק את ה-API שלו, מפתח פתרונות בנקאיים פתוחים ומשקיע בחברות הטכנולוגיה המבטיחות ביותר מבחינתו.

התכנית היא לשותפות סטארט-אפ, בה הבנק מחפש חברות פינטק, שמוכנות לטייס את פתרונן ולגדול את עסקיהן בשותפות עם הבנק. השתתפות בפרויקט אפשרית עבור חברות סטארט-אפ, הפועלות בתחום טכנולוגיות-פיננסיות (פינטק) ומוכנות להשתמש בבלוקצ’יין בפתרונותיהן. תהליך הבקשה המפורט מתואר בלשונית התקנות כאן.

הבנק מגייס חברות סטארט-אפ בתהליך יישום פתוח ומציע 3 מודלים של שיתוף פעולה רצוף אך עצמאי:

1) הוכחת היתכנות (POC),

2) יישום מסחרי,

3) השקעת הון.

הבנק עובד בגישה של ‘כל מקרה לגופו’, כך שברגע שיוחלט על רצון לשותפות עם חברה מסוימת, החברה תקבל צוות פרויקט ייעודי ויחד יוחלט על ההיקף והמודל ליישום הפתרון של החברה בבנק.

להגשה בפולנית, לחץ כאן

להגשה באנגלית, לחץ כאן

 

Sandbox Blockchain

היא הפלטפורמה העסקית והטכנולוגית הראשונה של פולין, אשר נועדה להאיץ את פיתוח פתרונות הבלוקצ’יין החדשניים, המוצעים בחינם למשתמשים המאושרים.

הפלטפורמה הינה ארגז-חול, מערכת מבודדת המדמה את סביבת הייצור הסופית. מדובר בסביבת בדיקות בטוחה ויעילה לסטארט-אפים המעוניינים לפתח את מוצריהם ושירותיהם בטכנולוגיית הבלוקצ’יין.

ה-Sandbox Blockchain מהווה שיתוף פעולה של IBM, PKO BP, KIR, Cloud operator & Fintech Poland.

לעוד פרטים לחצו כאן

* חברות ישראליות שמעוניינות להגיש, וצריכות סיוע בכך, אנו כאן לרשותכן. לאחר ההגשה, אנא כתבו לנו במייל warsaw@israeltrade.gov.il על מנת שנוכל לתמוך בכם מול השותפים.

צור קשר עם:

שרה-אן מאדי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל