הזדמנות של פעם ב-70 שנה לעשות עסקים באיטליה

הזמנה להשתתף בוובינר בארגון הנספחות הכלכלית במילאנו בשיתוף עם מכון היצוא: “הזדמנות של פעם ב-70 שנה לעשות עסקים באיטליה”, מרצה – יונתן הדר, הציר הכלכלי וראש הנספחות הכלכלית של משרד הכלכלה והתעשייה באיטליה, הוובינר יתקיים בתאריך ה-23.02.2021, יום ג’, בין השעות 10:00-11:00.

איטליה היא הכלכלה התשיעית בגודלה בעולם, עם תעשיות שהן מובילות עולמיות בתחום הרכב, מכונות, הגנה, כימיקלים, הקמת תשתיות, קוסמטיקה, חקלאות, מזון, מוצרים מעוצבים, אופנה וריהוט.  תחום השירותים מפותח מאוד ומוביל את הכלכלה מבחינת מועסקים ותוצר.

בשנים האחרונות, בשל שינויים מבניים ברוב התחומים עליהם מתבססת הכלכלה האיטלקית, יש עניין רב בחדשנות בכל התחומים באיטליה. זהו שינוי מהותי שכן הכלכלה האיטלקית שמרנית באופייה.

המצב הכלכלי שנוצר בעקבות מגפת הקורונה מזרז את הצורך והעניין של החברות האיטלקיות להשקיע בחדשנות. ממשלת איטליה בתמיכת האיחוד האירופי מתכננת להשקיע 740 מיליארד יורו שמתוכם 209 מיליארד יורו יגיעו מהאיחוד האירופי כמענקים והלוואות כשמטרתן העיקרית לשדרג את התשתיות ולהשקיע בחדשנות וקיימות.

השקעות אלה בסדר גודל כזה שלא נעשו מאז התקופה שאחרי מלחמת העולם השנייה מהוות הזדמנות ייחודית לחברות ישראליות להיות חלק מהשינוי. לחברות הישראליות יש יתרון בשוק בשל ההכרה בשוק האיטלקי ביכולות החדשנות הישראלית והחברות הישראליות.

מעבר לחשיבות של השוק האיטלקי, עבודה משותפת עם חברות איטלקיות מאפשרת לחברות הישראליות ליהנות מרשת הקשרים הבינ”ל של החברות האיטלקיות שהן מובילות עולמיות בייצוא. הייצוא האיטלקי הוא הגורם המרכזי לכך שאיטליה במצב טוב יותר מהתחזיות לתוצאות שנת 2020.

התקופה הנוכחית מהווה חלון הזדמנות מיוחד לחברות ישראליות שמוכנות להשקיע בכניסה לשוק האיטלקי או בחיזוק הפעילות. השנים האחרונות הראו יותר ויותר סיפורי הצלחה של חברות ישראליות שנענו לאתגר הזה ויצרו פעילות עסקית משמעותית באיטליה.

בתכנית נדבר על כלכלת איטליה, מהי ההזדמנות הייחודית באיטליה, התחומים המרכזיים שבהן מתמקדת הנספחות הכלכלית, אתגרי שוק ותרבות עסקית ומה דרוש כדי להתמודד בהצלחה בשוק האיטלקי?

ההשתתפות בוובינר הינה ללא עלות אך מחייבת הרשמה מראש!

להרשמה היכנסו לקישור: https://www.export.gov.il/EventRegister/Index/61634

להתראות!

צור קשר עם:

יונתן הדר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל