רוצים להתחבר לשוק הרפואה בבריטניה? יש לנו הצעה בשבילכם

כל מערכת בריאות הוא גוף מורכב עם מגוון רחב של גורמים מעורבים, תהליכי רכש ותרבות ארגונית ייחודית. אך כפי שציינתי לא פעם, בתור בוגר מספר מערכות בריאות בעולם, מערכת הבריאות הבריטית היא מורכבת במיוחד.

כאשר לוקחים בחשבון שזו מערכת המבוססת על ספק יחיד (NHS) המפוקח ומנוהל על-ידי עצמו, על-פניו ההדיוט המצוי יכול להניח שבמערכת שכזו יש גישה נוחה יותר לספקים, והתהליכים העסקיים הם פשוטים יותר. עם זאת, כפי ששיקפתי בפוסט על התחום ובסרטון שה-NHS  הפיק על שלל מורכבויותיו, המציאות רחוקה מכך.

אז בתור חברה ישראלית קטנה בתחום הציוד הרפואי, האם עלי לוותר על השוק הבריטי? ממש לא.

Uk

מעבר להיותה של בריטניה שוק גדול ומשמעותי בפני עצמו, סיפור הצלחה של חברה ישראלית בשוק זה יפתח לה מספר רב של דלתות בקרב מערכות רפואה אחרות בעולם, ובעיקר מערכות רפואה במדינות המקורבות לבריטניה כגון אוסטרליה, ניו-זילנד, קנדה ועוד, מתוך הכרה שהצלחה עם ה-NHS זה תו איכות משמעותי.

עבור חברות ישראליות בעולמות הבריאות הדיגיטלית וציוד רפואי המתעניינות בקבלת ייעוץ מקצועי וממוקד לשוק הבריטי על-ידי מומחים ובחינם, נפתח מקצה של BionNow, חברת ייעוץ המתמחה בליווי חברות בריאות בבריטניה, אשר חברה ל-USTC (Science and Technologies Facilities Council) ומאפשרת לקבוצה נבחרת של 8 חברות לזכות בייעוץ וליווי מתמשך אונליין.

למידע נוסף והרשמה – לינק

צור קשר עם:

עופר פורר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל