תערוכת ISPO 2021 (וירטואלי) יוצאת לדרך

תחום טכנולוגיות השידור והספורט היה מאז ומתמיד תחום דינאמי ומוביל בגרמניה. מועדונים גדולים בכדורגל ובהוקי קרח השקיעו משאבים רבים לשפר את חוויית הצפייה, להגדיל את מעורבות האוהדים’ לנתר אחר ביצועי שחקנים ובכך גם לשפר את הישגי הקבוצות ולהגדיל את הרווחים. כמו ביתר מרבית הענפים’ למגפת הקורונה היתה השפעה רבה גם על התעשייה הזאת, בתחילת המגפה נעצרו כל המשחקים מה שפגע אנושות בענף. בהמשך המשחקים חזרו ללא קהל ודווקא זה המריץ את החברות והקבוצות לחפש פתרונות טכנולוגיים שעשויים לשפר את חוויית הצפייה ולפצות במקצת על הכנסות שנפגעו מהעדר צופים במגרשים.

 

אחת לחצי שנה יריד התערוכות במינכן מקיים תערוכה בתחום הספורט כאשר חלק מהאירוע מוקדש לתחום הטכנולוגיות תחת השם ISPO Munich. בשנה שעברה 5 חברות טכנולוגיה ישראליות מתחום הספורט-טק הציגו בתערוכה באופן וירטואלי, בו נרשמו בכל אחד מהסשנים למעלה מ-150 איש. גם השנה אנו קוראים לחברות ישראליות המעוניינות להציג וירטואלית ב ISPO לפנות אלינו. אנחנו הנספחות הכלכלית של ישראל במינכן נחבר אותם למארגני התערוכה.

 

במקביל, חברות מתחום השידור והספורט שמעוניינות בסיוע מצד הנספחות הכלכלית ובחיבורים לתעשייה בגרמניה מוזמנים לפנות לנספחות הכלכלית בפניה מסודרת.

אין בכתבה כל התחייבות שהחברות שפונות יציגו. ההחלטה תתקבל על ידי המארגנים בשיח מול החברה.

 

צור קשר עם:

דורון חמו

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל