חברות הבניה הענקיות של צרפת מגלות את הקונסטק והפרופטק של ישראל

שני קלסטרים טכנולוגיים חדשניים מישראל המשיקים האחד לשני יעמדו בשבועות הקרובים במרכז הפעילות של הנספחות הכלכלית בפריז. הראשון הוא טכנולוגיות מתקדמות בתחומי הבניה – construction tech, השני הוא טכנולוגיות מתקדמות בתחום הנדל״ן – propertyt tech.

בתחום הבניה צרפת היא מעצמה של ממש. היא משמשת בית לכמה מחברות הבניה הגדולות והמתקדמות בעולם, הגדולות שבהן הן Vinci, Bouygues, Lafarge, Saint Gobain, Eifage. החברות הללו, שעוברות תקופה לא קלה במסגרת המשבר העולמי הנוכחי, משוועות לחדשנות ומראות סמני עניין ערים בחדשנות הישראלית.

בחודש האחרון יזמנו ביחד עם שותפינו במכון היצוא פרוייקט שמטרתו לחשוף חברות ישראליות לחברת חומרי הבניה הגלובלית saint gobain. הפעילות הזו כוללת ארבעה מפגשים מקוונים שיסייעו ל- 15 חברות ישראליות שנבחרו מראש על ידי החברה הצרפתית לנהל שיח עם נציגים של ענקית הבניה הצרפתית ממגוון יחידות עסקיות שונות מרחבי העולם.

הפעילות שלנו בתחום זה תימשך לאחר הקיץ עם פעילויות דומות מול חברות בניה אחרות מהרשימה שלעיל, כמו גם פעילות המתוכננת בתחום הפרופטק (propery-tech), שמרכז חברות גדולות נוספות הפעילות בצרפת בתחום ניהול נכסי נדל״ן.

הנספחות מזמינה חברות ישראליות המציעות פתרונות טכנולוגיים בתחומים אלו ליצר עימנו קשר ולהשתתף בפעילויות.

צור קשר עם:

ירון שרטר

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל