פתרונות חדשניים בתחום הציוד הרפואי? SOFMEDICA מחפשת אתכם!

פניו המשתנים של עולם הרפואה בעידן הקורונה מצריכים מחשבה מחודשת על טיפולי העתיד. ככל שחולף הזמן גדלים בהתמדה הנזקים הבריאותיים של חולים הנמנעים מקבלת טיפול רפואי בשל החשש להגיע לבתי חולים ולהיחשף לוירוס הקורונה. תאגיד SOFMEDICA  מחפש אחר פתרונות חדשניים בתחום הציוד הרפואי, שאינם קשורים בהכרח להתמודדות עם המגפה העולמית.

רוצים לשמוע מה יש להם להציע וללמוד על הדרך על המימון הבינלאומי הנדיב הקיים בזירה זו? הצטרפו לוובינר מיוחד שעורכת המשלחת הכלכלית לרומניה ב-20.5.2020, בין השעות 11:00-12:30.  

עידן הקורונה מפנה את הזרקור באופן בלתי נמנע למסדרונות בתי החולים ולהתמודדות הנחושה של הצוותים הרפואיים והחולים עם המגפה הבינלאומית. מיד עם פרוץ המגפה, עלה הביקוש למוצרי מיגון רפואי בקצב אקספוננציאלי: מסכות, כפפות, בגדי מגן, מטושים ומכונות הנשמה – וזוהי רק, כמובן, רשימה חלקית.

במקביל, חברות רבות בתחומי הציוד הרפואי נדרשו ועודן נדרשות לערוך התאמות לפתרונות שהן מציעות בהתאם למציאות דינמית ולעתים אף קשה לחיזוי. מספר חודשים לתוך המשבר העולמי ומערכות בריאות גדולות מתחילות לחשב מסלול מחדש: חלקן עסוקות בהטמעת ההנחיות בדבר בידוד חברתי במסגרת פרוטוקול הטיפול הרפואי, אחרות נערכות ל”גל השני”. אך, יש גם המבקשות להרחיק מבט לעתיד הרחוק מעט יותר ולחשוב על היום שאחרי.

עוד טרום המשבר, יזמה המשלחת הכלכלית לרומניה שיתוף פעולה יוצא דופן עם SOFMEDICA GROUP, לאיתור חברות ישראליות המציעות פתרונות חדשניים במגוון רחב של תחומים: קרדיולוגיה, אונקולוגיה, אנדוקרינולוגיה, רפואה מרחוק (טלמדיסין) ועוד. למעשה, במהלך חודש אפריל אמורה הייתה להגיע לבוקרשט משלחת של חברות ציוד רפואי ישראליות ולהיפגש עם בכירים במערכת הבריאות הציבורית והפרטית, לרבות יום ייעודי עם SOFMEDICA, בתי החולים “פונדרס” ו”אמרלד” ומרכז החדשנות הייחודי שמפעיל התאגיד.

הקו המנחה של SOFMEDICA היה: אם אתן חברות ישראליות שמציעות פתרונות יצירתיים וחדשניים בתחום מדעי החיים – אנחנו רוצים להכיר אתכן, אפילו אם טרם הושגו כל האישורים הנדרשים ליצוא. זאת, מתוך ראייה צופת פני עתיד והרצון להיות בחזית העולם המדעי-רפואי, כמו גם כמה צעדים לפני המתחרים.  

סגירת השמיים וההתרחשויות העולמיות חייבו דיוק מחדש של צורכי התאגיד ודרכי חיזוי חלופיות. עם זאת, המוטו נותר כשהיה: בין אם מדובר בפתרונות מתקדמים הרלוונטיים לעידן הקורונה ובין אם בפתרונות טכנולוגיים המספקים טיפול איכותי יותר לקהל המטופלים המגוון של SOFMEDICA – נרצה להיות עם היד על הדופק.

בשבועות החולפים חיברה המשלחת הכלכלית לרומניה את SOFMEDICA עם שורה יפה של חברות ישראליות ועם הטעם הגיע גם התיאבון.   

ראש המשלחת הכלכלית לרומניה ולאוקראינה, ברקת קנפו עם קצינת הסחר רלוקה ברבולסקו ומנכ”ל SOFMEDICA ג’ורג’יוס סופיאנוס בביקור במעבדת החדשנות בבוקרשט – פברואר 2020

ביום 20.5.2020 בין השעות 11:00-12:00 תערוך המשלחת הכלכלית לרומניה וובינר עם מנכ”ל SOFMEDICA ובכירים נוספים בחברה.

במסגרת הוובינר ייחשפו המשתתפים להזדמנויות העסקיות הקונקרטיות שעומדות על הפרק ויוכלו להבין את תפישת העולם של התאגיד. ראויה לציון ההתייחסות במסגרת הוובינר להליכי רישום טכנולוגיות רפואיות ברומניה, סטנדרטיזציה ולא פחות חשוב – זמינותם של מענקי מימון נדיבים מהאיחוד האירופי, במיצויים רכשה SOFMEDICA ניסיון רב.  

חברות שתשתתפנה בוובינר תוכלנה להשתתף במקצה השאלות ובהינתן עניין מצד SOFMEDICA להמשיך לפגישת B2B וירטואלית שתיערך מספר ימים לאחר הוובינר. יצוין כי החברה פעילה בשווקים גאוגרפיים נוספים ולפיכך מדובר בפתיחת דלת חשובה לשוק האירופי.

ראש המשלחת הכלכלית לרומניה ולאוקראינה, ברקת קנפו וקצינת הסחר רלוקה ברבולסקו בפגישה עם מחלקת הרכישות והשיווק של בית החולים EMERLAD בבוקרשט – בימים טרם עידן הריחוק החברתי

אנו ממליצים בחום לנצל הזדמנות זו. חברות המעוניינות לבחון הזדמנות זו ואפשרויות נוספות בשוק הרומני מוזמנות ליצור עמנו קשר ב: bucharest@israeltrade.gov.il

צור קשר עם:

ברקת קנפו

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל