קול קורא להגשת מועמדות לתוכנית פיילוטים בתחום הבריאות

קול קורא להגשת מועמדות לתוכנית פיילוטים בתחום הבריאות, בהשתתפות בית החולים האוניברסיטאי הגדול בגרמניה – ‘Charite’

רשות החדשנות ובתי חולים נבחרים בעולם מכריזים בשיתוף פעולה חדש על פתיחת הקול הקורא הבינלאומי לתכניות הרצה (פיילוטים) בתחום הבריאות.

חברות ישראליות מוזמנות להגיש בקשות לביצוע פרויקטי פיילוט, בחינה, התאמה ואופטמיזציה לטכנולוגיות, שירותי ומוצרי בריאות בסביבה קלינית בבתי החולים בעולם: בית החולים Charité – Universitätsmedizin שבגרמניה; ובתי החולים Hartford HealthCare, Mayo Clinic ו-Thomas Jefferson University שבארה”ב.

השותפות עם בית החולים ה- Charité היא יוזמת הנספחות הכלכלית בברלין שהובילה את הפרויקט עד החתימה על ההסכם עם רשות החדשנות.

מטרותיו של הקול הקורא בשיתוף הפעולה עם בתי החולים המובילים בעולם הינן: עידוד שיתופי פעולה חוצה יבשות, האצת זמינותם של חידושים רפואיים לקהל הרחב, הנגשת טכנולוגיות הבריאות בישראל לשוק הבינלאומי וקידום פיתוח תגליות חדשות לרווחת החולים ברחבי העולם.

רשות החדשנות תעניק סקירה מעמיקה של התוכנית בסמינר שיתקיים ב-3/6, להרשמה יש ללחוץ על הקישור.

החברות שיבחרו במסגרת הקול הקורא, יקבלו מרשות החדשנות מענק לביצוע הפרויקט בגובה של עד 50% מתקציב המו”פ המאושר, זאת בנוסף לגישה למשאבים והידע של בית החולים השותף בטיפול קליני, מחקרים קליניים ובפעילות מו”פ.

אבי לובטון, מנהל המערך הבינלאומי ברשות החדשנות: “בתקופה שהעיסוק בבריאות נמצא בראש סדר העדיפויות העולמי, מקבלת תעשיית הבריאות הישראלית עידוד וחיזוק משמעותי נוסף מארבעה מרכזים רפואיים מהמובילים בעולם שמביעים אמון ביכולות של החברות בישראל ומעוניינים בפיתוח, אימוץ ושילוב של טכנולוגיות ישראליות למיקודים רפואיים שונים.

אנו גאים לאפשר לחברות הישראליות גישה ישירה למספר גופי בריאות בינלאומיים בסדר גודל כזה לפעילות משותפת על בסיס תהליך מוסכם.

רשות החדשנות תמשיך לפעול במלוא המרץ לקדם ולתמוך, יחד עם המרכזים הרפואיים, בשיתופי פעולה איכותיים שיצעידו מגוון של תחומים צעד ויותר קדימה”.

הסיוע של בית החולים השותף יציע משאבים כגון שימוש במתקנים ייחודיים לפעילות אתרי בטא, גישה לתנאי שטח אמיתיים לבדיקת החדשנות, שימוש בשירותים פנימיים, מומחיות, ידע או ציוד, גישה לנתונים ומערכות מידע, אפשרות לגייס חולים, משתתפים לניסויים, כלים וכו’.

בנוסף יקבלו החברות המשתתפות הנחיה של מומחים ויועצים, פיתוח משותף ועזרה בזיהוי הפרמטרים לבדיקה או מקרי שימוש פוטנציאלים, עזרה בהנחיות רגולטוריות ומשפטיות כדי להבטיח תאימות מלאה למדינת השותף וסיוע במסחור משותף של התוצר, למשל באמצעות עבודה עם שותפים עסקיים מקומיים רלוונטיים (חברות, משקיעים, מפיצים וכו’) שהם חלק מרשת בית החולים הזר.

צור קשר עם:

דורון אברהמי

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל