המחזור השני של MADRID IN MOTION יצא לדרך. רוצים להצטרף?

MADRID IN MOTION, האב החדשנות בתחום התחבורה החכמה בעיר מדריד יוצא שוב לדרך, למחזור ה-2, מודל 2020, ומוציא קולות קוראים שבהם סטארטאפים ישראלים יכולים לקחת חלק. ראו כאן.

מי שעוקב אחר הבלוג שלי זוכר ודאי שבשנה שעברה הודעתי על השקתו של מיזם פרטי חדש של חברת היעוץ BARRABES בשיתוף עם עיריית מדריד בנושא תחבורה חכמה בעיר: האב חדשנות בשם MADRID IN MOTION – ראו בפוסט כאן.

איך זה עובד? תאגידים שעובדים במדריד בתחום התחבורה החכמה, בעיקר בנושא של תחבורה שיתופית, אבל לא רק, חברו ל-BARRABES. הם וכן העיר עצמה, מוציאים אתגרים שמתפרסמים בקול קורא. לאחר מכן BARRABES אחראית על תפעול האתגר יחד עם התאגיד – מבחירת הסטארטאפים ועד לפיילוט.

בשנה שעברה , בשיתוף מכון היצוא, הפצנו את האתגרים לחברות בישראל ועודדנו את השתתפותן. חברה ישראלית אחת אף נבחרה כפיינליסטית ע”י אחד התאגידים. כמו-כן קיימנו עם MADRID IN MOTION ועיריית מדריד בחודש יוני האחרון “יום ישראל ב-MADRID IN MOTION, במסגרתו נבחרו 9 חברות ישראליות להגיע לספרד ולקיים פגישות 1 על 1 עם התאגידים ונציגי העירייה.

בעקבות הצלחת המיזם בשנה שעברה, יוצאים המארגנים למחזור שני, עם שותפים מהשנה שעברה וחדשים. החברים השנה ב-MADRID IN MOTION הם: עיריית מדריד, חברת האוטובוסים של מדריד EMT, מטרו מדריד, FERROVIAL, SANTANDER Spain, MASTERCARD SPAIN, NATURGY, SEAT, IBERDROLA, REPSOL, MAPFRE, RED ELECTRICA, CELLNEX, ESRI, CABIFY.

מתוך השותפים הללו, 6 יוצאים כעת בקול קורא. להלן הפרטים:

FERROVIAL – Promote ridesharing in the city

IBERDROLA – Boost collaborative electric vehicle charging

MASTERCARD Spain – Voice payments in connected cars

NATURGY – Democratise electric vehicle charging stations

SANTANDER Spain – Optimize, with AI, Mobility-as-a-Service applications

SEAT (Respiro) – Self-management of shared and connected cars

על המעוניינים להירשם ישירות בדף ההרשמה (רק בדפדפן Chrome).

תאריך אחרון להגשה – ה-4 במרץ 2020 (באתר מופיע ה-28/2 אך קיבלנו הארכה).

בהצלחה רבה!

צור קשר עם:

ליאת שחם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל