אחרי החגים בפריז: Milipol, Medica, ADF , וגם תוכנית העבודה לשנה הבאה

“אחרי החגים”, עונה עמוסה כמעט בהגדרה, הגיעה אלינו השנה עמוסה במיוחד, וצוות הנספחות מגייס כל דקה פנויה כדי לעמוד באתגר.

בשבוע הבא נארח כאן אצלנו בפריז 31 חברות ישראליות מעניינות במיוחד בביתן הלאומי בתערוכת MILIPOL. זוהי אחת התערוכות הגדולות בעולם ביטחון המולדת (HLS). אנחנו עסוקים כרגע עד מעל לראש בניסיון להגיע לחברות הצרפתיות הבולטות כדי לוודא שיגיעו אלינו כדי לפגוש את החברות שלנו. מיכאל מנהיים, המומחה בצוות שלנו לתחום, מדווח שהיענות החברות הצרפתיות השנה יפה. מספר החברות שאנחנו מארחים הפעם בביתן הוא כמעט כפול מהמספר שהיה לנו בפעם הקודמת של האירוע הזה לפני שנתיים. 

אירוע אחר שקורה גם הוא ממש בשבוע הבא הוא Medica בדיסלדורף שבגרמניה – תרוכת הענק לציוד רפואי. זהו אחד מאירועי הדגל הגדולים ביותר של מערך הנספחים הכלכליים, וכמעט כל הקולגות שלי ברחבי העולם מגויסים לטובתו. ז’אן גרנג’ייה, שמנהל את תחום מדעי החיים בנספחות שלנו, מכיר כבר היטב חלק ניכר מהמבקרים הצרפתים באירוע, והוא עסוק ממש כרגע בטלפונים ובמיילים כדי לוודא שהמעניינים שבהם יגיעו לפגוש את החברות הישראליות. 

ז׳אן מטפל במקביל גם במשלחת ישראלית אחרת שתגיע לפריז בשבוע שלאחר מכן (ה 26 בנובמבר) כדי להשתתף באירוע הדנטל ADF. לא כולם יודעים שעולם הדנטל הפך גם הוא למקום של חדשנות, וחברות ישראליות הן מהתקדמות ביותר בתחום. אנחנו נדאג לכך שהמפיצים הצרפתיים הכי רלוונטיים יפגשו את החברות שלנו.

במקביל לכל אלה, אני כמו הקולגות שלי בכל רחבי העולם עסוקים מאוד בסגירת תוכנית העבודה שלנו לשנת 2020. אני יכול לציין במידה לא מבוטלת של גאוות יחידה שהמטה שלי, מינהל סחר חוץ שבמשרד הכלכלה,  מתייחס לתהליך קביעת תוכנית העבודה כמעט בחרדת קודש, מחזה שהוא עדיין לא מאוד שכיח במגזר הממשלתי. במסגרת זו אנחנו נדרשים לקבוע יעדים מאוד ברורים, קונקרטיים ומדידים, לוודא שהם יהיו שאפתניים מספיק, לקבל את אישור ההנהלה שלנו ואז לקבוע אותם במסגרת של מערכת ממוחשבת שמאפשרת מעקב הדוק אחר הביצוע. אספר על תוכנית העבודה שלנו לשנה הבאה בפוסטים הבאים. 

לפרטים נוספים על האירועים שהזכרתי מעלה פנו אלינו.

צור קשר עם:

ירון שרטר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל