מפגש TRAVELTECH עם חברות ספרדיות בשבוע DLD בישראל

בשבוע הבא, במסגרת אירועי DLD יערך בתל אביב MEETUP בתחום ה-TRAVELTECH, טכנולוגיות לעולם התיירות, עם משלחת של חברות ספרדיות מתחום התיירות המגיעות ל-DLD.

המפגש יתקיים ב-18/9 ב-19:00 בערב, משרדי פייסבוק, רוטשילד 22, תל אביב, והוא מהווה אחד מארועי שבוע DLD.

המפגש הוא יוזמה של עמותה מברצלונה העוסקת בקידום חדשנות, בשם MOBILE WORLD CAPITAL. העמותה שיתפה פעולה בעבר עם אירוע 4YFN, אירוע הסטראטאפים המתרחש מדי שנה בפברואר בברצלונה לצד MWC.  העמותה חברה ל-EILAT HUB, אקסלרטור ישראלי יחודי חדש המתמחה במספר סקטורים בהם TRAVELTECH, אשר מסייע כעת בארגון המפגש. במפגש הנוכחי ישתתפו מספר גורמי תיירות מספרד.

חברות ספרדיות שנציגיהן יהיו נוכחים: אמדאוס – נציגי יחידת החדשנות, מלונות RONDAS – סמנכ”ל פיתוח עסקי, איגוד מלונות BARCELONA – אחראי החדשנות, רשת IBEROSTAR – אחראי חדשנות דיגיטלית, AVIOS – נציג יחידת הון הסיכון.

ההזמנה לMEETUP הספרדי בתחום הTRAVLTECH

עבור סטארטאפים בתחום ה-TRAVELTECH זו גם הזדמנות להכיר את EILAT HUB ולבדוק האם רלוונטית הצטרפות חברתכם למאיץ.

הפעילות בספרד בתחום הטכנולוגיות לתיירות

הנספחות המסחרית של ישראל בספרד זיהתה לפני כשנה את תחום הטכנולוגיות לתיירות כרלוונטי במיוחד עבור ספרד. זאת היות שספרד היא אחרת המדינות המתוירות ביותר בעולם ותעשיית התיירות שלה היא מהמפותחות בעולם. בנוסף בשנים האחרונות התגבשה בישראל תעשיית סטארטאפים מעניינת מאוד בתחום ה-TRAVELTECH שמושכת אליה תשומת לב מחברות תיירות ברחבי העולם. כתוצאה מכך סימנה לה הנספחות המסחרית בספרד את ה-TRAVELTECH כתחום יעד והיא יוזמת בו פעילויות במהלך השנה. על מספר פעילויות ויוזמות מעניינות בתחום כבר דיווחתי בבלוג בעבר. הרי הן להלן:

1. https://israel-trade.net/europe/2018/07/23/בואו-להכיר-את-מרכז-החדשנות-ותחרות-הסטא

2. https://israel-trade.net/europe/2018/12/24/קול-קורא-לחברות-מתחום-ה-travel-tech-להשתתף-בתערו

3. https://israel-trade.net/europe/2019/07/31/בארסה-וארגון-התיירות-העולמי-unwto-בתחרות-ס

רוצה לומר – בספרד יש הזדמנויות מעניינות בתחום הטכנולוגיות לתיירות. חברות TRAVELTECH המעוניינות לנסות לחדור לשוק הספרדי מוזמנות למלא את השאלון בלינק: www.economy.gov.il/erm,  ולציין שמעוניינים בשוק הספרדי. עם קבלת הפניה קצין סחר מהנספחות ייצור עמכם קשר ויתחיל לסייע. מקווה לשמוע מכם :).

צור קשר עם:

ליאת שחם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל