הזדמנות חדשה לשיתופי פעולה בין חברות סטארט אפ ישראליות לבית החולים הגדול ביותר באירופה, Charite' Berlin

אורחים מתחום המדעים, פוליטיקה ותקשורת התאספו השבוע בבית שגריר ישראל בגרמניה לטקס חתימת הסכם לשיתוף-פעולה בתחום הטכנולוגיה הרפואית, כולל מכשור רפואי, פתרונות אבחון, פתרונות תוכנה וטיפולים חדשים עם בית החולים הגדול ביותר באירופה, ה-Charite.

הסכם זה יאפשר לחברות ישראליות לשתף פעולה עם השאריטה, כך שהחברה תערוך ניסוי קליני או פיילוט או פיתוח משותף של הטכנולוגיות שלה בבית החולים, בתמיכת הנהלת בית החולים והצוות המקומי.
מטרת התכנית היא לבצע פיילוטים ופרויקטי וולידציה, ולפתח בשיתוף עם השאריטה מכשירים ושירותים טכנולוגיים ופתרונות בתחום הבריאות שיוכלו לעבור אדפטציה והתאמה לשוק הגרמני והעולמי.
מועמדים מישראל יקבלו מימון ישירות מרשות החדשנות, אשר בהתאם לתקנות המסלולים שלה, תתמוך בתקציב הפרויקט בשיעור של עד 50%. השאריטה יספק שירותים ומומחיות.

מר אהרון אהרון, מנכ"ל רשות החדשנות, אמר כי "היכולת לבצע ניסויים קליניים ופרויקטי פיילוט בארגוני הבריאות המובילים בעולם היא צעד חשוב בפיתוח חברות סטארט אפ ישראליות מעבר לשלבי המו"פ. שיתוף הפעולה הנרחב וארוך השנים בין גרמניה לישראל נוגע בתחומים רבים, וההזדמנות הזו מייצרת מצב של win win שמעודד חדשנות, יוצר הזדמנויות עסקיות ומסייע בהשגת חידושים רפואיים משמעותיים".

התוכנית היא תולדה של שיתוף פעולה פורה בין השאריטה לבין הנספחות המסחרית של ישראל בברלין, במסגרתו מגיעות מדי שנה חברות סטארט אפ ישראליות להציג את הטכנולוגיה שלהן בפני מיטב הרופאים של בית החולים. אנחנו שמחים לקחת את שיתוף הפעולה הזה קדימה ולמסד תוכנית שתסייע לטכנולוגיה הישראלית הרפואית לפרוץ ולהגיע לשוק הגרמני.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ל-Berlin@israeltrade.gov.il.

צור קשר עם:

דורון אברהמי

שלח הודעה

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב email
שתפו במייל