סטארטאפים ישראליים בתחומי המוזיקה והמדיה? שתי תכניות האצה בהמבורג מחפשות אתכם!

סטארטאפים ישראליים העוסקים בתחומי המוזיקה והמדיה מוזמנים להגיש מועמדותם לשתי תוכניות האצה ייחודיות שיערכו בהמבורג: 

תכנית ההאצה הראשונה, Music WorX Accelerator 2019, הינה פרויקט ייחודי בתעשיית המוזיקה המתקיים במימון של משרד התרבות והתקשורת הגרמני ושל Hamburg Kreativ Gesellschaft, מוסד של עיריית המבורג לקידום חדשנות ויצירתיות הנתמך על ידי הקרן לפיתוח אזורי של האיחוד האירופי (ERDF).

במסגרת התכנית, שתתקיים בהמבורג, ארבעה סטארטאפים יקבלו תמיכה למשך שלושה חודשים (אמצע אוגוסט ועד נובמבר 2019) והזדמנות להשתתף בפגישות התייעצות וסדנאות עם מומחים מתעשיית המוזיקה באירופה. אירוע הסיום של התכנית יכלול פיצ’ינג בו יציגו מייסדי החברות את המודל העסקי שלהן בפני קהל של בעלי מקצוע ומשקיעים בתחום ויוכלו לזכות בפרס של 5,000 יורו.

בקרו בקישורים הבאים, לפרטים נוספים והרשמה לתכנית, הפתוחה עד 16.6.2019.

 

התכנית השניה, מוצעת על ידי next media accelerator, אקסלרטור אשר הוקם על ידי סוכנות הידיעות הגרמנית dpa וממומן על ידי מספר שותפים מקומיים בהמבורג במטרה לספק כר פורה לצמיחה עבור סטארטאפים מתחום התקשורת.

במסגרת התכנית שתמשך שישה חודשים בהמבורג מחפשים חברות המציעות חדשנות לתעשיית המדיה ומכוונות לשווקים בינלאומיים ומוצעת להם תמיכה בגובה של 50,000 יורו לצד גישה לרשת משקיעים מעולם הפרסום ועבודה תחת מנטורים מומחים.

בקרו בקישורים הבאים, לפרטים נוספים והרשמה לתכנית.

 

 

 

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל