החזון להוביל את שוק הסלולר והדיגיטל בגרמניה

טלפוניקה גרמניה – עם החזון להוביל את שוק הסלולר והדיגיטל בגרמניה באה ההזדמנות לחברות טכנולוגיות

מפעילי התקשורת הסלולרית והקווית הינם יעד חם עבור חברות ישראליות. הדבר נכון עוד יותר בתקופה האחרונה, כאשר מפעילי התקשורת הופכים רלוונטיים יותר יותר בכל הקשור לתשתיות הדיגיטליזציה, פתרונות חיבור, והדרישה ההולכת וגוברת לאפליקציות ושירותים מתקדמים ללקוחות.

הנספחות במינכן פועלת כבר שנים רבות לסייע לחברות ישראליות להתחבר לחברות גרמניות בעולם התקשורת, אולם החל מתחילת שנת 2019, נראה כי הקשר עם מפעיל התקשרות טלפוניקה גרמניה הולך ומתהדק ויחד איתו מתהדקת היכולת לסייע בחיבור חברות ישראליות לתאגיד זה.

חברת טלפוניקה, הינה ענקית תקשורת עם מטה מרכזי בספרד. אחת מחברות הבת הבולטות של טלפוניקה הינה טלפוניקה גרמניה. פעילות טלפוניקה בגרמניה כוללת שירותי תקשורת, אינטרנט, טלוויזיה ועוד, עם המותג המוביל O2 כמו גם מותגים נוספים.

לאחר תהליכים של מיזוג ורכישה של  E-PLUS היא מחברת כיום כ- 50 מיליון לקוחות.  בנוסף, במינכן נמצא אחד ממרכזי החדשנות של החברה (open innovation hub) תחת המותג WAYRA וכן מרכז הרכש העולמי של טלפוניקה העולמית.

כאמור, אנו פעילים מול טלפוניקה כבר שנים, אולם השנה, היקף הפעילות שבר שיאים.

כך, במהלך תערוכת MWC בברצלונה, בה הנספחות תאמה מעל 200 פגישות עבור חברות ישראליות עם גורמים גרמנים שונים, ארגנו עבור מנכ”ל טלפוניקה גרמניה – מרקוס הס פגישות אישיות עם 10 חברות שנבחרו מראש, וזאת בנוסף ל- 15 פגישות שנקבעו לחברות הישראליות עם גורמים אחרים בחברה.

כפולואפ לפגישות המנכ”ל, אורגנה סדרה של שיחות עומק באמצעות סקייפ עבור 4 חברות ישראליות אשר עכשיו הופנו לאנשי קשר ממוקדים בחברה וממשיכים במגעים ישירים מולם.

השבוע, טלפוניקה גרמניה, בשילוב עם WAYRA, ארחה משלחת של חברות ישראליות במטה החברה.

האירוע, שהתקיים בקומה 37 של בניין O2 – מטה החברה והבניין הגבוה במינכן, כלל מצגת מטעם מנכ”ל החברה, מנהל הרכש הגלובלי של טלפוניקה העולמית, ומנהל WAYRA וכן מצגת על החדשנות הישראלית ומצגות של חברות טכנולוגיות ישראליות שאותרו בשיתוף עם מכון הייצוא הישראלי. באירוע נכחו כ- 50 איש ממגוון מחלקות בטלפוניקה גרמניה וממחלקת הרכש של טלפוניקה.

במהלך האירוע, מנכ”ל החברה הציג את אסטרטגית החברה והחזון להיות ספקית השירות המועדפת בגרמניה לתחום הניידים והדיגיטליזציה עד שנת 2022 ולשם כך, ציין את כוונתם לקדם חדשנות ופתרונות חדשניים שיפותחו בחברה וכן הצורך לחפש ולקדם טכנולוגיות מחברות חיצוניות.

הצעד הבא בשיתוף הפעולה עם החברה הינו ביקור צפוי בישראל של מנכ”ל טלפוניקה גרמניה ובכירים בחברה, המתוכנן להמשך שנת 2019.

פרטים יבואו בהמשך!

 

 

 

 

 

 

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל