הנספחות המסחרית בוורשה מגיעה ל Wolves summit

כנס ה-Wolves Summit  הוא כנס עסקי גדול המתקיים אחת לשנה בחודש מרץ, בוורשה. לכנס מגיעים מעל 2000 אורחים, רובם משקיעים, חברות טכנולוגיה וסטארטאפים, וניתן לקבוע במסגרתו פגישות אחד על אחד (לפי המארגנים, מעל 4000 פגישות נקבעות בכל שנה). במסגרת הכנס מתקיימת תחרות סטארטאפים בהשתתפות חברות סטארטאפ מכל העולם.

הכנס מתקיים בוורשה זו השנה התשיעית, כאשר בשנתיים האחרונות החלה מסורת של קיום פאנל בנושא ישראל וחדשנות ישראלית במסגרת הכנס.

השנה הפאנל עסק בסטארטאפ ניישן, הגורמים להפיכתה של ישראל למדינה מובילה ברמת החדשנות בה ובמספר הסטארטאפים ביחס לאוכלוסיה, וכמובן- מה פולין יכולה לאמץ וללמוד מהמודל הישראלי.

בפאנל השתתפו מיקי שטיינר, מנכ”ל מרכז החדשנות של Innogy בישראל, אחד מ380 מרכזי החדשנות של חברות רב לאומיות שבחרו לפתוח בישראל מרכז חדשנות או מו”פ; ניר מנור, משקיע ישראלי שנתן את נקודת המבט של המשקיעים ואנוכי. בדבריי סקרתי את תפקיד הממשלה בפיתוח האקוסיסטם, החל מתכנית יוזמה בשנות ה90 ועד ימינו כאשר רשות החדשנות ומשרד הכלכלה והתעשייה תומכים ומסייעים לאלפי חברות ישראליות בכל שנה. התייחסתי לצעדים שפולין יכולה לנקוט כדי להגביר את רמת החדשנות בה ולסייע ליצירת אקוסיסטם שיש בו תמיכה ממשלתית לסטארטאפים, יותר השקעות בסטארטאפים מצד משקיעים, תכניות האצה ומנטורינג ועוד.

מהדיון עלה כי אחד הסקטורים המבטיחים ביותר לשיתוף פעולה והפריה הדדית, הוא פינטק. על כך ועל משלחת הפינטק אינשורטק שתגיע בעוד שבוע וחצי מישראל לוורשה בארגון משותף שלנו ושל מכון היצוא – בפוסט הבא.

אנו מזמינים חברות סטארטאפ ישראליות לקחת חלק בכנסי Wolves Summit הבאים ע”י יצירת קשר איתנו.

חג פורים שמח!

צור קשר עם:

שיר סלוצקי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל