חברת מערכות הבלימה המובילה בעולם – קנור ברמזה, מתחברת אף היא לטכנולוגיה הישראלית

קנור ברמזה, יצרנית עולמית מובילה של מערכות בלימה לרכבות ורכבים מסחריים כבדים – הכריזה לפני מספר ימים על השקעה של 10 מיליון דולר בטכנולוגיה לזיהוי מכשולים לרכבות של חברת רייל ויז’ן. תמורת השקעה זו, רכשה החברה 21.3% ממניות החברה.

הרכישה מוגדרת על ידי קנור ברמזה כהשקעה אסטרטגית . חבר הדירקטוריון האמון על תחום הרכבות בחברה, דר. יורגן ווילדר הסביר בהודעה הרשמית על ההשקעה כי חברת רייל וי’זן הינה שותף חשוב לחברה, ופתרונם הייחודי יסייע למצב את החברה בחוד החנית ומהווה צעד נוסף ביכולת החברה לתת מענה איכותי ומערכות תמיכה לתחום הנהיגה האוטומטית בתחום הרכבות.

 

חברת Knorr-Bremse הינה חברה גרמנית בת 110 שנה, היצרנית המובילה העולמית למערכות בלימה וספק ראשי של מערכות בטיחות לרכבות ורכבים מסחריים. כחלק מתהליך התמקדות העולמית בתחבורה חכמה, החברה רואה את עצמה במקום אידיאלי להתחבר למגמות העולמיות של עיור, יעילות אקולוגית, דיגיטליזציה ונהיגה אוטומטית (ובהמשך אוטונומית) ומגדירה את עצמה כחדשנית ומחדשת על בסיס פיתוחים מבית ומחוץ. לחברה כמעט 30,000 עובדים עם נוכחות במעל 100 אתרים ב- 30 מדינות והיקף מכירות שנתי של 6.6 מיליארד יורו.

 

RailVision הינה חברה ישראלית מרעננה. המספקת מספקת טכנולוגיית זיהוי מכשולים לרכבות רכבות המבוססות על אינפרא אדום ווידאו המהווה טכנולוגיה מכרעת למימוש פונקציות נהיגה אוטומטיות. החברה פועלת מול השוק הגרמני מזה זמן מה, ולפני כשנה וחצי קיימה ניסוי מוצלח במסגרת פרוייקט של דויטשה באהן (חברת הרכבות הגרמנית) בה הוכיחה את יכולותיה המתקדמות לשוק הרכבות הגרמני.

 

תחום התחבורה החכמה, הן מבחינת עולם הרכבים והן מבחינת הרכבות מתפתח במהירות, והחברות הגרמניות המובילות מחפשות אף הן לשמר את יתרונן התחרותי באמצעות פיתוח והטמעת טכנולוגיות חדשות וחדשניות. הנספחות הכלכלית במינכן עובדת מול שוק התחבורה הגרמני והאוסטרי באופן רציף לאתר עבורן ועבור החברות הישראליות הזדמנויות עסקיות לאיתור שותפים וטכנולוגיות.

 

 

 

.

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל