כנס יזמים ישראל – גרמניה EuropeDays2019

כנס ליזמים וסטארטאפים ישראלים מחבר הזדמנויות עסקיות ומימון של מעל 200 מיליון אירו עם שווקי גרמניה, שוויץ ואוסטריה

כנס  Europe Days 2019 מיועד לחבר בין יזמים/יות וחברות סטרטאפ ישראליות עם חברות ומשקיעים אירופאים ממדינות DACH (גרמניה, שוויץ ואוסטריה) במטרה למנף את הפוטנציאל העסקי העצום שבין ישראל למדינות אלה.

המרצים מחו״ל המגיעים מחברות דוגמת hub:raum מקבוצת דויטשה טלקום, Metro, Sport1 ו-Wayra מקבוצת טלפוניקה, ייצגו השנה אפשרויות עסקיות ומימון לחברות הישראליות בהיקפים של למעלה מ- 200 מיליון אירו.

בנוסף לחשיפה למשקיעים הפוטנציאליים, יוצגו למשתתפי/ות הכנס מגוון הזדמנויות עסקיות עם שותפים אסטרטגים אפשריים וכן מגוון רחב של תכניות סיוע חינמיות לפעילותם העתידית באירופה.

למשקיעים ולחברות האירופאיות יספק הכנס הזדמנויות השקעה ומגוון רחב של מוצרים/שירותים חדשנים מישראל, אשר יכולים לסייע להן בפיתוח החדשנות של אותן חברות אירופאיות.

 

 

הכנס ייערך ב- 19 במרץ, בתל אביב (גלריה דובנוב, מרכז מאירהוף) וצפויים להשתתף בו מעל 200 יזמים/ות ישראלים.

למשתתפים יינתן גם מידע מעשי כיצד לחדור לשווקים הגרמנים, השוויצרים והאוסטרים, המונים 92 מיליון משתמשים. דגש מיוחד יושם על נגישות לחברות אירופיות בגודל בינוני, עם מחזורים של כ 50 מיליון יורו בשנה, אשר מחפשים חדשנות חוץ ארגונית כמנוע צמיחה – משהו שהסטארטאפים הישראלים יכולים לספק. הענפים המרכזיים אשר יידונו בכנס הם FinTech , IoT, מובייל, מדיה, Retail, סייבר,  SporTech , Industry 4.0 ואחרים.

במהלך הכנס יתקיימו גם מפגשי אחד על אחד עם נציגים/ות של חברות מפתח משווקי ההייטק באירופה אשר יגיעו במיוחד לכנס, ביניהם, סילביה דודק, מנהלת תכניות האקסלרטורים של Metro, הקמעונאית הגדולה באירופה, פסקל דאם, מנהל תחום הדיגיטל של Sport1 ערוץ הספורט המוביל בגרמניה, כריסטיאן לינדנר מנכ״ל גרמניה של Wayra by Telefonica, לורנס אינגלין ה CISO של Swisscom חברת התקשורת המובילה בשוויץ, מיכאל אמטמן מנהל תחום העסקים החדשים של מולאר מדיה, אשר מושקעת ביותר מ 60 סטרטאפים, ונציגים נוספים מחברות מובילות כגון Bosch, Siemens Dynamo , זרוע hubraum  של דויטשה טלקום, Swiss Re ואחרים. בנוסף ישתתפו בכנס גופים אירופאים ממשלתיים כגון GTAI ונציגי ערים אוסטריות וגרמניות מובילות אשר יציעו מגוון תוכניות סיוע ליזמים ישראלים ברחבי גרמניה, אוסטריה ושוויץ ובערים ברלין, קלן, וינה ואחרות.

במסגרת הכנס ינחה מנהל דסק אירופה במינהל סחר חוץ, עמי לוין, פאנל בנושא כלי סיוע ממשלתיים ליזמים ויזמיות ישראלים הפונים למדינות גרמניה, שווצריה ואוסטריה.

בפאנל ישתתפו נציגי גופים ממשלתיים מישראל ואירופה אשר מציעים סיוע ומימון לסטרטאפים

מארגנת הכנס היא חברת Novawind, בין נותני החסות לכנס: דויטשה טלקום,hub:raum , עיריות וינה וקלן, Sport 1, Metro, Berlin Partner . בין השותפים: גיקטיים, מינהל סחר חוץ, הניספחויות המסחריות של ישראל בברלין ובמינכן, ,Advance Austria דוניצה תקשורת, AHK ו-Weiehenstephan

לפרטים והרשמה: www.europedays.com – ההשתתפות בכנס כרוכה בתשלום

 

 

 

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל