פעילויות פינטק בפולין בשלישון הראשון של השנה – ההרשמה בעיצומה

השבוע ביקרה בישראל משלחת של תשעה בנקים וחברות ביטוח מהשורה הראשונה בפולין, בארגון CIONET, וקיימה מעל 90 פגישות עם חברות ישראליות. בנוסף, בעוד חודשיים תגיע לפולין משלחת חברות פינטק ישראליות- מהרו להירשם.

השבוע, ביוזמת הנספחות המסחרית בוורשה וענף הפינטק במכון היצוא, התקיים ביקור של 9 בכירים (סמנכ”לים וCIOs) מ-9 בנקים וחברות ביטוח מובילים בפולין, כדוגמת Santander Poland, BGZ BNP PARIBAS, Nationale Nederlanden, BGK, ING Tech ועוד. המשלחת הבכירה ביקרה במרכזי חדשנות ואקסלרטורים בתחום הפינטק, כדוגמת מרכז החדשנות של ויזה, האקסלרטור של ברקליס ופינטק אביב, וקיימה יום פגישות מרוכז במהלכו קיימה 90 פגישות עם חברות פינטק ישראליות -בארגון מכון היצוא.

הארגון שאיגד את המשלחת, CIONET, הנו ארגון הפעיל בסצינת הפינטק במזרח ומרכז אירופה ומאגד מעל 400 CIOs מגופים פיננסיים שונים ומגוונים. הארגון פעיל ביותר בפולין, הוא שחקן חזק וחשוב בשוק הפינטק הפולני, ומקיים מדי שנה מספר אירועים וסמינרים מקצועיים לחברי האיגוד. לנספחות שיתוף פעולה מצוין עם CIONET וזו השנה השניה ברציפות שהארגון מתאם את הביקור השנתי שלו בארץ דרכנו.

 

זו ההזדמנות לציין כי הנספחות המסחרית בוורשה מתעתדת לארח משלחת חברות פינטק ישראליות ב-3-4 באפריל 2019, בוורשה. המשלחת תקיים יום טכנולוגיות לקהל של בנקים וחברות ביטוח פולניות מהשורה הראשונה בפולין, במהלכו יקבלו החברות הזדמנות להציג את הטכנולוגיות שלהן וכן סשן של B2B מתואם מראש ומותאם לתחומי העניין של כל חברה. ביום השני תבקר המשלחת בבנק מוביל וחברת ביטוח מהשורה הראשונה, במהלך הביקורים תהיה הזדמנות לפגישות אחד על אחד עם מקבלי ההחלטות של הבנק/ חברת הביטוח.

אנו מזמינים חברות פינטק המעוניינות לקחת חלק בפעילות לפנות אל צוות הנספחות בוורשה או אל ענף פינטק במכון היצוא. ההרשמה פתוחה עד סוף ינואר- מהרו להירשם!

 

 

צור קשר עם:

שיר סלוצקי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל