קול קורא לחברות מתחום ה-Travel Tech להשתתף בתערוכת FITUR 2019 – 23-27/1 במדריד

חברות Travel Tech, רוצות להציג ב-FITUR 2019 במדריד?

רקע: מי שעוקב אחרי הבלוג שלי, ראה את המאמצים שלנו בקיץ האחרון להביא להרשמותן של חברות ישראליות לתחרות הסטארטאפים הראשונה בתחום ה-Travel Tech של תאגיד גלובליה (בעלי “אייר אירופה” ועוד), וארגון התיירות העולמי של האו”ם ה-UNWTO. המאמצים הללו נתנו פירות מעל ומעבר למצופה: לחצי הגמר הגיעו 5 חברות ישראליות מתוך 20 (ראו להלן התמונה מהאירוע). לעשרת הפיינליסטים הגיעו כעת 4 חברות ישראליות. כל זאת מכמעט 3000 חברות שנרשמו מרחבי העולם. פרטים נוספים על ההישג ראו בכתבה הזו.

UNWTO. World Tourism Day 2018

4 הפיינליסטיות יופיעו בתערוכת FITUR 2019, המתקיימת ב-23-27 בינואר במדריד. בתערוכה יערך אירוע הגמר – הפיץ’ הסופי וההכרזה על הזוכה הגדול בתחרות.

לאור הצלחתנו בתחרות, החלטנו לשתף פעולה עם משרד התיירות ועם מכון היצוא על מנת ליצר פעילות משמעותית ב-FITUR. משרד התיירות יקצה שטח לעוד 3 חברות ישראליות שיציגו בביתן ישראל ומכון היצוא יגייס את החברות הנוספות. כך נייצר נציגות ישראלית עם 7 חברות סך הכל. החברות הללו יוצגו בקטלוג משותף, והנספחות המסחרית תארגן לכל המשתתפות פגישות עם גורמים עסקיים ספרדיים.

מכון היצוא הוציא היום “קול קורא” בנושא, המזמין חברות להירשם. חברות המעוניינות להשתתף, אנא עשו זאת בהקדם, היות שכפי שניתן לראות, מדובר בפעילות שמתקיימת בקרוב מאוד. לכן, ככל הנראה ההרשמה תישאר פתוחה לימים ספורים בלבד.

שימו לב לתנאים המשותפים של משרד התיירות, מכון היצוא והנספחות המסחרית:

א. הפתרון / אפליקציה צריך לכלול את ישראל כיעד תיירותי

ב. החברה צריכה להיות מוטית יצוא ובשלה ליצוא

ג. על החברה לראות בספרד כ”שוק יעד” וצריכים להיות לה חומרים שיווקיים בספרדית

 

בהצלחה לכולם. מחכה להירשמותכם ומקווה לראותכם ב-FITUR 2019!

 

 

 

צור קשר עם:

ליאת שחם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל