בוואריה חוגגת 70 שנה לישראל

ב-29 בנובמבר, קיים משרד הכלכלה הבווארי אירוע בסימן 70 שנה לישראל לכלכלה הישראלית ולשיתוף הפעולה הפורה בין ישראל לבוואריה.

האירוע סימן את המחויבות של בוואריה לישראל ולשיתוף פעולה כלכלי ובכלל.

רמת העניין של משרד הכלכלה הבווארי באה לידי ביטוי בארגון האירוע כמו גם בעובדה שלאירוע הגיעו הן שר הכלכלה היוצא – מר יוסף פשירר, והן שר הכלכלה החדש של בוואריה Hubert Aiwanger כמו גם סגן השר –  Roland Weigert וגורמי ממשל נוספים.

השר איוונגר חיזק בדברים את המחויבות של משרדו לשיתוף פעולה עם ישראל ולהעמקת הקשר בין בוואריה בישראל בתחום הכלכלי.

האירוע, בו השתתפו כ- 200 איש, חגג את שיתוף הפעולה בין המדינות ואת החדשנות של כל אחת מהמדינות.

האירוע הרשמי כלל הרצאה של דב מורן על הערך חדשנות ורוח היזמות בישראל, ולאחר מכן הוצגו סיפורי הצלחה ומודלים לשיתוף פעולה בין בוואריה בישראל. בין היתר, הוצג שת”פ בין Innoviz ו BMW, סיפור ההצלחה של VAYU SENSE, מודל העבודה של סימנס בישראל, שיתוף פעולה בין יקבים ישראלים ובווארים וכן הזדמנויות ופלטפורמות לשיתוף פעולה כגון הנציגות הבווארית בישראל, פלטפורמת BIPA לשת”פ בין יזמים צעירים והפעילות הענפה המתקיימת עם אקומושן.

לצד המצגות והסיפורים, הוצגה תערוכה קטנה עם דוגמאות לחדשנות ישראלית וחדשנות בווארית, בצד הישראלי, הציגו חברות כגון Guardknox, OrCam, Rewalk

כמובן האירוע כלל הזדמנויות רבות להעמקת הקשר בין כ- 30 הנציגים של חברות ישראליות שהשתתפו באירוע לנציגים גרמנים ממגוון תחומים ולמצוא פוטנציאל לשיתופי פעולה עתידיים.

לפניכם תמונות מתוך האירוע:

   

נשמח לסייע לכם להתחבר לתעשייה הבווארית ולארגונים בבוואריה וביתר גרמניה!

 

 

 

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל