בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
Emerging Markets
פתיחת פניה חדשה לנספח הכלכלי

דיאלוג סייבר גרמני-ישראלי ראשון עם התאחדות התעשיינים של גרמניה

פורסם ע"י , נספח כלכלי ברלין, גרמניה , בתאריך 6 בדצמבר 2018

ראש מערך הסייבר הלאומי של ישראל, יגאל אונא ערך השבוע רודשואו בברלין במסגרתו נערכו פגישות בין בכירי ה- BDI (התאחדות התעשיינים של גרמניה) לבין חברות סייבר ישראליות מובילות.

בין החברות הישראליות שהשתתפו במשלחת: Waterfall Security Solutions, Checkpoint Software Technologies, Cyberbit, Cybereason, Strategic Consulting Partners SCP ו- Cynet.

הביקור כלל דיאלוג סייבר גרמני-ישראלי ראשון מסוגו בו השתתפה גם הנספחות המסחרית בברלין יחד עם נציגים מהתאגידים הגרמנים הידועים  – בוש, דויטשה טלקום, טלפוניקה, איירבאס ועוד.

יגאל אונא ואסתי פשין מנהלת מפעל הסייבר של התעשייה האווירית העבירו סקירות ומצגות על התעשייה הישראלית ומהצד הגרמני העביר סקירה Emele Martin שתפקידו Vice President Cyber Security בחברת  Robert Bosch GmbH.

חברת הבורד של התאחדות התעשיינים הגרמנית, Iris Plöger,  אשר פתחה את המפגש החגיגי ציינה כי זוהי רק תחילתה של שותפות גרמנית-ישראלית בתחום וכי הצעד הבא יהיה ביקור של המשלחת גרמנית לתערוכת Cyber Tech שתיערך בתל אביב בין התאריכים 28-30.1.2018.

 

חברות ישראליות המעוניינות לייצא ומחפשות קשרי מסחר בגרמניה מוזמנות לפנות לנספחות הישראלית בברלין, אשר מסייעת לחברות יצואניות ישראליות למצוא ערוצי שיווק לפעילותן בגרמניה. פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל berlin@israeltrade.gov.il

דורון אברהמי נספח כלכלי ברלין, גרמניה

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספח כלכלי ברלין, גרמניה, דורון אברהמי