הנה דרך נוספת להתחבר עם החברות במדינת באדן וירטמברג

המיטלשטנד בגרמניה – אחת מקבוצות היעדים המובילות לחברות ישראליות בתהליך הכניסה לשוק הגרמני.

למי שטרם יצא להכיר, לפי ההגדרה הרשמית, מדובר בחברות בינוניות – עד 500 עובדים ו- 50 מיליון יורו מכירות. אבל בדרך כלל משתמשים במונח זה במובן הרחב יותר שכולל חברות גדולות בהרבה. למעשה, מדובר בחברות תעשייתיות, בבעלות משפחתית או תרבות ניהול שדומה למשפחתית, עם ערכים מסויימים  כגון מחויבות רגשית של ההנהלה והעובדים, גמישות יחסית , חדשנות, התמקדות באיזור שלהם , השקעה בעובדים, חשיבה ארוכת טווח ועוד.

החברות הללו, המשמשות כבסיס הכלכלה הגרמנית מבוזרות בכל גרמניה, אולם נמצאות בהיקף משמעותי מאוד בדרום גרמניה ובעיקר במדינת באדן וירטמברג.

כחלק ממאמצנו להגדיל את הנגיעה בחברות אלו, הנספחות מארגנת סדרה של מפגשים באיזור שטוטגארט בין חברות ישראליות לחברות מיטלשטנד מהאיזור.

בחודש יוני, קיימנו, יחד עם חברת Co-shift (חברה של יוצאי מחלקת דיגיטליזציה של בוש) מפגש שהתמקד בתחום האוטומוטיב וסייבר , בו השתתפו 5 חברות ישראליות וכ- 40 מבקרים גרמנים ממגון חברות, גדולות ובינוניות כגון בוש, ZF,  קונטיננטל, mahle, פורשה,rehau, Festo, Alko, Sympra  ועוד

 

לאור הצלחת האירוע, שאף כוסה באמצעות כתבה בעיתונות כלכלית מקומית,  נקבע אירוע נוסף, שיתקיים אף הוא במרכז של חברת UHL והפעם בסימן דיגיטליזציה, סייבר ופתרונות לתעשייה שיתקיים בחודש נובמבר 2018.

אירועים נוספים באיזור באדן וירטמברג יתקיימו בשנת 2019.

 

אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לשמוע על אירועים נוספים מתוכננים וכן כמובן שעל מנת שנסייע בגישה לשוק הגרמני בכתובת munich@israeltrade.gov.il

 

 

צור קשר עם:

יפעת ענבר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל