אירועי סייבר וביטחון בפולין

על מנת להיכנס בהצלחה לשוק הפולני, לא מספיק להשקיע בפיתוח עסקי טוב. ישנה חשיבות גבוהה ביותר לנראות ולנוכחות של חברות ישראליות באירועים וכנסים מרכזיים בשוק הפולני ובמדיה הפולנית, לרבות הצבת ביתנים בתערוכות וכנסים, קידום ושיווק הנוכחות של החברה באירוע וכמובן נטוורקינג עם קהלי היעד הרלוונטיים.

בסתיו הקרוב יתקיימו שני אירועי סייבר וביטחון משמעותיים בפולין, בהם טמונה הזדמנות משמעותית להעלאת המודעות והנראות של חברות סייבר ו-HLS ישראליות המעוניינות להיכנס לשוק הזה.

בין התאריכים 8-9 באוקטובר יתקיים ה- Cybersec, אירוע הסייבר הגדול במרכז ומזרח אירופה, המתקיים כל שנה בסתיו בעיר קראקוב. לאירוע מגיעים בכל שנה כל מקבלי ההחלטות בתחום הסייבר בפולין וסביבותיה, כולל אורחים ודוברים ממדינות נוספות באירופה. רבים מהמבקרים הם ברמת הנהלה בכירה בחברות מובילות.

כמו בכל שנה בשלוש השנים האחרונות, מתארחים בכנס דוברים ישראלים. מעבר לכך, צוות הנספחות ינכח באירוע וישמח לסייע בתיאום פגישות עם שותפים ומפיצים פוטנציאליים בעולם הסייבר, חברות טכנולוגיה, אנרגיה, טלקום, מוסדות פיננסיים ועוד. חברות המעוניינות בביתן – ישנה אפשרות , בתשלום נוסף. פנו אלינו לקבלת פרטים והרשמה.

אירוע חשוב נוסף הוא Warsaw Security Forum, המאורגן בכל שנה – כמובן, בסתיו – בוורשה. הכנס ממוקד בביטחון ולכן הוא יותר HLS מאשר סייבר, ועוסק בין היתר בנושאים כמו מדיניות מניעת טרור, היבטים ביטחוניים הקשורים בהגירה ועוד. הקהל המגיע לכנס הוא בעיקר בכירים ומקבלי החלטות מארגונים ממשלתיים או ציבוריים העוסקים בביטחון, כולל אורחים מ-54 מדינות.

הכנס יתקיים ב-24-25 באוקטובר וגם במסגרתו יש אפשרות לקבל את סיוע הנספחות בתיאום פגישות עם גורמי ביטחון וסייבר בפולין (בעיקר מגזר ממשלתי וציבורי). לקבלת פרטים נוספים על השתתפות באירוע  יש לפנות אל הנספחות המסחרית.

 

 

 

 

 

צור קשר עם:

שיר סלוצקי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל