הזמנה להשתתף במסלול סטרטאפים ב World Health Summit שתתקיים בברלין 15 באוקטובר 2018

תאריך אחרון להגשה : 30 ביוני 2018

בפסגת הבריאות העולמית World Health Summit שתתקיים בברלין ב15 לאוקטובר  , כ -2,000 בעלי עניין ומקבלי החלטות מ -100 מדינות וכל תחום בתחום הבריאות יפעלו יחד כדי למצוא פתרונות לאתגרים הבריאותיים הגלובליים. כפורום האסטרטגי החשוב ביותר בעולם לבריאות הגלובלית, הוא מקדם מנהיגות מחשבתית במדע ומקדם את סדר היום הבריאותי העולמי.

מסלול הסטרטאפים מתקיים באופן מסורתי תחת חסותו הגבוהה של שר הבריאות הפדרלי הגרמני ומדגיש רעיונות יוצאי דופן ורעיונות עסקיים חדשניים שיש להם פוטנציאל לחולל מהפכה בתחום הבריאות ולשפר את בריאות הגלובלית. השתתפות בפסגת הבריאות העולמית מספקת ליזמים צעירים שלושה ימים של גישה למנהיגי עולם מהמדע, התעשייה, הפוליטיקה והחברה האזרחית כדי להקים שיתופי פעולה עתידיים ולהכיר מדריכים פוטנציאליים, משקיעים וחברי הנהלה.

הלינק ההרשמה – https://www.registration-whs.com/Register/StartupTrack?code=WHS2018

הלינק למידע נוסף- https://www.worldhealthsummit.org/initiatives/startup-track.html

האירוע יתקיים בביום שני, 15 באוקטובר, עשר חברות הזנק יקבלו שלוש דקות כל אחד כדי להציג את הרעיונות שלהם ואת הרעיונות העסקיים מול הקהל בכנס המושבעים. הזוכה יקבל גביע  פסגת הבריאות העולמי .

קריטריונים לבחירה
סטארט-אפים המבקשים להגיש מועמדים צריכים להיות פעילים בתחום הבריאות. זה כולל למשל תחומים כמו בריאות הציבור, בריאות דיגיטלית, מדיניות בריאות, חינוך וסנגור.

סטארט-אפים מכל העולם ומישראל מוזמנים  להגיש בקשה.
היישום חייב להיות מורכב מידע קצר על ההפעלה עשויה לכלול תיאור של הצרכים הפוטנציאליים mentor כי יכול להיות מוגש על ידי רשת הבריאות העולמי פסגת.
בקשה: טופס מקוון למטה (מקוון מ אפריל 2018 ב)
תאריך אחרון: 30 ביוני 2018
המועמדים ימוינו על ידי חבר מושבעים בכיר.
תהליך הבחירה יביא בחשבון את מקוריות המושג, את הכדאיות הפיננסית שלו, ראיות לגיוס כספים או לשותפות, ובעיקר – את השפעתו הפוטנציאלית על בריאות הציבור העולמית.

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל