בחרו בלוג

הצטרפו לרשימת התפוצה שלנו
Emerging Markets
פתיחת פניה חדשה לנספח הכלכלי

ייצור מתקדם ישראלי מיוצג בכבוד בתערוכת SPS Italia

פורסם ע"י , נספחת כלכלית- מילאנו, איטליה , בתאריך 28 במאי 2018

בשבוע שעבר ביקרנו בתערוכת SPS Italia שהינה האחות הקטנה של תערוכת הייצור SPS  בגרמניה, זהו האירוע הגדול ביותר באיטליה לתחום האוטומציה והדיגיטציה של מכונות.

לא לחינם התערוכה האיטלקית ממוקמת בעיר פרמה שבמחוז אמיליה רומנה. האזור נחשב אחד המובילים באיטליה ובאירופה כמרכז תעשייתי של מכונות ומיכון. זו השנה ה8 ברציפות שהתערוכה מתקיימת והשנה הציגו בה מעל 800 מציגים וביקרו בה למעלה מ35 אלף אורחים מהתחום.

ביקרנו בתערוכה על מנת לאמוד את הרלבנטיות שלה לחברות ישראליות הפועלות בתחום הייצור המתקדם, אך גם על מנת לבקר את החברות הישראליות שכבר מספר שנים מציגות בתערוכה ומביאות הרבה כבוד לישראל.

תעשיית המיכון האיטלקי שנייה רק לזו בגרמניה בחשיבותה באירופה ובין המובילות בעולם. לכן הפוטנציאל לתחום הייצור המתקדם הישראלי ברור כמעט מאליו.

ראשית ביקרנו את חברת Unitronics  העוסקת בתכנון, ייצור ושיווק מוצרי אוטומציה תעשייתית ובעיקר בקרים מתוכנתים (PLC), תכנון, הקמה ותחזוקה של מערכות לוגיסטיות אוטומטיות ובעיקר מחסנים אוטומטיים, וכן תכנון, ייצור ושיווק פתרונות חניה אוטומטיים. החברה הוותיקה שהוקמה ב1989, מציגה כבר כמה שנים בתערוכה הקימה ביתן מאוד מרשים, ניתן להתרשם מהתמונות.

לאחר מכן ביקרנו את חברות Elmo. החברה מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק פתרונות ייחודיים לתחום בקרת הינע של מנועים חשמליים. החברה אף זכתה באחד הפרסים המחולקים באירוע המלווה את התערוכה על הקונספט שהציגה "הפרדוקס בייצור מתקדם" . עוד על הנושא ניתן לקרוא בלינק להלן:

http://www.elmomc.com/applications/Paradox-Smart-Manufacturingt.htm

 

ELMO

חזרנו מהתערוכה גאים בחברות הישראליות, יחד עם תחושה כי התערוכה מהווה פוטנציאל מצוין גם לחברות צעירות יותר העוסקות בתחום הייצור המתקדם.

נקווה כי בשנה הבאה נוכל לסייע לחברות נוספות להציג בפלטפורמה המעניינת הזו!

נטלי גוטמן-חן נספחת כלכלית- מילאנו, איטליה

כתיבת תגובה

(לא יפורסם)

* שדה חובה

פניה לנספחת כלכלית- מילאנו, איטליה, נטלי גוטמן-חן