אתגרי הטרנספורמציה הדיגיטלית בצרפת והקשר הישראלי

בשבוע שעבר, ב- 15 במרץ 2018, השתתפתי בכנס החדשנות  CRIP – ITES Innovation Summit.

זוהי המהדורה החמישית של הכנס השנתי המתקיים ביוזמת ארגון – IMA – Innovation Makers Alliance , ארגון שותפות של CTOs ו  CIOs ב 76 החברות הגדולות בצרפת, שמטרתו להנגיש חברות סטרטאפ טכנולוגיות חדשניות לחברות הגדולות של צרפת. הכנס שהתקיים בעיר Deauville השוכנת לאורך חופי נורמנדי, איגד CTO’s ואנשי חדשנות, וכלל כ- 200 נציגים מהקבוצות הגדולות בצרפת.

הכנס עסק בנושא אקטואלי ביותר בימינו בצרפת: חדשנות משבשת  (disruptive technologies). הוא נועד לסייע לאנשי הטכנולוגיה של החברות הגדולות בצרפת להתמודד עם הצורך העז והמטריד כיום את החברות, כיצד להתמודד בדרכים הנכונות עם אתגריה השונים של הטרנספורמציה הדיגיטלית?.

במסגרת הכנס לקחתי חלק בפאנל הפתיחה של האירוע והייתי לנציג היחיד של מדינה כלשהי, וחלקתי את הבמה עם נציגים מחברות בינלאומיות שונות.

ניכר היה, ללא ספק, שישראל הנה בעלת מוניטין חסר תקדים בתחום הטרנפורמציה הדיגיטלית והקהל הראה עניין רב בכל המתרחש בישראל בזירה הטכנולוגית.

לאורך הפאנל נשאלתי שאלות רבות על אקוסיסטם החדשנות בישראל, על מה גורם לישראל כה להצליח בתחום ועוד על מודל ההשקעות הישראלי.

 

בהמשך לפעילות זו, בעוד כשבועיים, ב- 11 באפריל 2018 אנו משתפים פעולה יחד עם מכון היצוא וארגון IMA  ומזמינים חברות ישראליות להשתתף באירוע IMA-gine day שמטרתו מפגשים ממוקדים עם החברות הגדולות בצרפת, בתחומי הסייבר, אינטליגנציה מלאכותית, ביג דאטה ו- CLOUD

IMA-gine day הוא אירוע המיועד להביא ליצירת חיבורים ארוכי טווח עם החברות הצרפתיות הגדולות. האירוע יתקיים במשרד הכלכלה הצרפתי בפריז, ויתנהל בשני חדרים מקבילים, אחד אחד יוקדש לתחום הסייבר, וחדר שני ל- AI, Big Data, Cloud. בצד הצרפתי יהיו באירוע לפי ההערכות ולפי הניסיון הרב של IMA באירועים קודמים יותר מ- 200 בעלי תפקידים רלוונטיים מהחברות הגדולות בצרפת, והחברות שישתתפו באירוע צפויות להפיק בממוצע 15 לידים איכותיים ומעלה.

צרפת מאופיינת בנוכחות דומיננטית של חברות ענק, הנמצאות בימים אלה במומנטום חזק של טרנספורמציה דיגיטלית.

הטרנספורמציה הזו נתמכת באופן ישיר ופעיל על ידי ממשלה המחויבת באופן חסר תקדים לתהליך של התחדשות והתאמה לעולם הדיגיטלי.

כדוגמה לסוג הלידים שהאירוע צפוי לייצר, חברה ישראלית מתחום הסייבר שהשתתפה באירוע של הארגון בשנה שעברה יצרה קשרים באירוע 34 בעלי תפקידים מחברות ענק כגון: AIRBUSBNP ParibasCarrefour Credit Agricole  EDFSFRDEXIA, ורבות אחרות.

מעבר למפגשים באירוע עצמו, הכוונה היא לתמוך באופן פעיל בפולו-אפ לאחר האירוע ולהביא לשיעורי הצלחה בשיעורים גבוהים יחסית.

הפולו אפ יתנהל הן על ידי IMA והן על ידי הנספחות המסחרית בפריז. זה יתאפשר באמצעות הכללת כל חברה במאגר המידע הפעיל של הארגון ובפעילות פולו-אפ אקטיבית שתנוהל על ידי IMA ועל ידי הנספחות הכלכלית בפריז.

מכיוון שהאירוע מכוון ליצירת עסקאות, הוא מיועד לחברות ברמת בשלות מספקת, כזו המאפשרת להן השקעה בעבודה ארוכת טווח לפיתוח הלידים שיופקו בצרפת.

מהרו ליצרו עמנו קשר על מנת להירשם.

צור קשר עם:

ירון שרטר

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל