Europe Days Conference 2018 – TLV כנס ליזמים וסטארט-אפים ישראלים עם שווקי גרמניה, שוויץ ואוסטריה

 

 

 

 


בכנס שייערך ב- 20 במרץ 2018, בגלריה דובנוב, תל אביב, יקבלו מעל 200 יזמים/ות וחברות סטארט-אפ צעירות, גישה ישירה למשקיעים פוטנציאליים, חשיפה להזדמנויות עסקיות עם חברות גרמניות, שוויצריות ואוסטריות, והזדמנות לפגישות אישיות עם בכירים מסצנת ההייטק האירופאית

———————————————————————-

כנס  Europe Days 2018 שכבר הפך למסורת בקהילת היזמים והסטארטאפים בישראל, חוזר לסיבוב נוסף (20 במרץ, בתל אביב).

הכנס מיועד לחבר בין יזמים/יות וחברות סטרטאפ ישראליות עם חברות ומשקיעים אירופאים במטרה למנף את הפוטנציאל העסקי העצום שבין ישראל לגרמניה, שוויצריה ואוסטריה. על פי הערכת מייסד הכנס, גילי צגלה, מנכ״ל Novawind, יזם ומשקיע המתמחה בשווקים האירופאים, האורחים מחו״ל, המגיעים מחברות דוגמת Metro, hub:raum מקבוצת דויטשה טלקום, Conrad ו-Next47 מקבוצת סימנס, ייצגו השנה אפשרויות מימון לחברות הישראליות בהיקפים של למעלה מ- 300 מיליון אירו.

 

בנוסף לחשיפה למשקיעים הפוטנציאליים, יוצגו למשתתפי/ות הכנס מגוון הזדמנויות עסקיות עם שותפים אסטרטגים אפשריים וכן מגוון רחב של תכניות סיוע חינמיות לפעילותם העתידית באירופה. למשקיעים ולחברות האירופאיות יספק הכנס הזדמנויות השקעה ומגוון רחב של מוצרים/שירותים חדשנים מישראל, אשר יכולים לסייע להן בפיתוח החדשנות של אותן חברות אירופאיות.

הכנס ייערך ב- 20 במרץ 2018, בתל אביב (גלריה דובנוב, מרכז מאירהוף) וצפויים להשתתף בו מעל 200 יזמים/ות ישראלים.

למשתתפים יינתן גם מידע מעשי כיצד לחדור לשווקים הגרמנים, השוויצרים והאוסטרים, המונים 92 מיליון משתמשים. דגש מיוחד יושם על נגישות לחברות אירופיות בגודל בינוני, עם מחזורים של כ 50 מיליון יורו בשנה, ומספר של כמה מאות עד אלפי עובדים אשר מחפשים חדשנות חוץ ארגונית כמנוע צמיחה – משהו שהסטרטאפים הישראלים יכולים לספק.

הענפים המרכזיים אשר יידונו בכנס הם FinTech , IoT, מובייל, מדיה, קמעונאות, סייבר, Web ו- Industry 4.0, Blockchain ואחרים.

הכנס יספק גם הזדמנות למפגשי אחד על אחד עם אנשי מפתח משווקי ההייטק באירופה אשר יגיעו במיוחד לכנס, ביניהם, סילביה דודק, מנהלת תכניות האקסלרטורים הגרמנים של Metro , הקמעונאית הגדולה באירופה והשלישית בגודלה בעולם, אקסל מנקינג, מנהל קרן hub:raum, זרוע ההשקעות בסטרטאפים צעירים של דויטשה טלקום, טים קרנר, מנהל הפיתוח העסקי של חברת 1&1 – ספקית האינטרנט הגדולה בגרמניה ושוויצריה, פסקל דאם, מנהל תחום הדיגיטל של פורטל Sport1, וורנר קונרד, נשיא Conrad Electric מהקמעונאים הגדולים באירופה בתחום האלקטרוניקה, ונציגים נוספים מחברות גרמניות מובילות כגון Bosch, Next47 של סימנס, ואחרים.

בנוסף ישתתפו בכנס גופים אירופאים ממשלתיים כגון GTAI ונציגי ערים גרמניות מובילות אשר יציעו מגוון תוכניות סיוע ליזמים ישראלים ברחבי גרמניה ובערים ברלין, המבורג, קלן, ואחרות.

לדברי צגלה, האירוע נולד כחלק מצורך הולך וגובר של יזמים ישראלים במידע, כלים וקשרים לקראת הצעדים הראשונים לפעילותם באירופה.

״הכנס הוא חלק מפלטפורמת Europe Days שמיועדת לחבר בין יזמים ישראלים לבין ‘סצנת הטכנולוגיה’ במדינות האירופאיות השונות בכדי למנף את הפוטנציאל העסקי האדיר בשיתוף הפעולה״, אומר צגלה. ״הסטארט-אפים שיגיעו לאירוע ייהנו מתובנות וטיפים לכניסה נכונה לשוק הגרמני, הזדמנויות עסקיות, הזדמנויות מימון, גישה לאקסלרטורים, ותוכניות תמיכה חינמיות של ערים גרמניות מובילות. חלקו השני של הכנס יוקדש לשולחנות עגולים על בירה, שבמהלכו יוכלו היזמים/יות לשבת עם מומחים להעמקה בתחומי העניין שלהם כגון FinTech IoT, Retail, Media, Web  ו- Industry 4.0״.

מארגנת הכנס היא חברת Novawind ובין נותני החסות לכנס נמנות: דויטשה טלקום,hub:raum , עיריית המבורג, Sport 1, Metro, Berlin Partner . בין השותפים: גיקטיים, הנספחות המסחרית של ישראל בברלין, דוניצה תקשורת, Google Campus , Gruenderszene, Startup Nation Central ו-Weiehenstepha

לפרטים והרשמה: www.europedays.com

לסטרטאפים ויזמים/ות מוצע מחיר מיוחד של 99 שקלים – עד ה-6 במרץ  – במקום 399 ש״ח (לפני מע״מ).

למידע נוסף:

נחום דוניצה 03-5167336

 

 

 

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל