מזכר לשיתוף פעולה בסייבר נחתם בין חברות החשמל של פולין וישראל

ביוזמת הנספחות המסחרית בפולין ובארגון מכון היצוא, השתתפה משלחת בכירה מחברת החשמל הפולנית בכנס סייברטק השבוע בת”א, חתמה על מזכר הבנות לשיתוף פעולה עם חברת החשמל הישראלית וקיימה פגישות עם חברות סייבר ישראליות רבות.

משלחת של חברת החשמל הפולנית (PSE= Polskie Sieci Elektroenergetyczne) בראשות מנכ”ל החברה, Eryk Kłossowski, הגיעה לביקור בישראל השבוע למטרת איתור טכנולוגיות הגנת סייבר לתשתיות קריטיות. המשלחת כללה כאמור את מנכ”ל החברה, את ה-CIO וה-CISO. חברת החשמל הפולנית היא חברה בבעלות ממשלתית האחראית על אספקת החשמל במדינה המונה כמעט 40 מיליון איש ונחשבת למדינה השישית בגודלה באירופה.

הקשר הראשוני עם החברה החל ביוזמת הנספחות לפני מספר חודשים. לאור העניין הרב שגילו מנהלי החברה בטכנולוגיות הסייבר הישראליות, הוחלט על ביקור בישראל למטרת איתור טכנולוגיות סייבר רלוונטיות ומיסוד שיתוף פעולה עם חברת החשמל לישראל.

במהלך הביקור, החברה חתמה על מזכר הבנות לשיתוף פעולה בתחום הסייבר עם חברת החשמל הישראלית , ביקרה בכנס ותערוכת סייברטק, פגשה את מטה הסייבר הלאומי ומעל 15 חברות סייבר ישראליות. כמו כן ביקרה החברה הפולנית בסימולטורים ומאמנים לתחום הסייבר (כדוגמת סייברג’ים וסייברביט).

המשלחת הפולנית פוגשת את חברת החשמל הישראלית (קרדיט: חברת החשמל)

המשלחת חזרה עם רשמים מצוינים מהביקור וכבר הצהירה על רצונה להתקדם עם מספר חברות.

אין ספק שביקורה המוצלח של המשלחת מהווה נקודת אור בשבוע לא פשוט ביחסים עם פולין (נרחיב גם על כך בהמשך).

אנו מזמינים חברות סייבר ישראליות המעוניינות בשוק הפולני לפנות אל הנספחות ולהתעדכן באירועים ומשלחות הצפויות ב-2018.

צור קשר עם:

שיר סלוצקי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל