הכנס VIVA TECHNOLOGY בפריז חוזר בענק בשנה השלישית ברצף

שתפו את הפוסט:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

בתאריכים ה- 24-26 במאי 2018, תתקיים בפריז המהדורה השלישית של הכנס הבינלאומי  VIVA TECHNOLOGY. הכנס הנו אירוע הדגל של צרפת בתחום חדשנות הדיגיטל, הטכנולוגיה והיזמות, ונועד לעודד שיתופי פעולה חוצי-גבולות שישנו את כללי המשחק של עולם המחר. לאור ההצלחות של הביתן הלאומי ושל החברות כחול לבן שהשתתפו בכנס בשנים האחרונות, הוצב השנה רף גבוה מאוד ורצון גדול מהצד הישראלי לשוב לפריז ולהפגין את יכולתה של אומת הסטארט-אפ במהדורתו השלישית. גם השנה נקים בכנס ביתן ישראלי יחד עם מכון היצוא. בקרוב נפרסם הצעה מפורטת לחברות הישראליות לקחת חלק בביתן, STAY TUNED !

הכנס הגדול עתיד להפגיש מעל ל-6000 סטארט-אפים מרחבי העולם עם 68,000 מבקרים, ביניהם מובילי דעה ושחקני מפתח בתחום התקשורת הדיגיטלית, משקיעים מהשורה הראשונה וחברות מהגדולות בעולם במתחם של 5000 מ"ר. צפויים להתקיים בו עשרות כנסים ופאנלים בהשתתפות הדוברים הבינלאומיים המובילים בתחומם והצגות מוצרים ותחרויות שונות. גם השנה יתקיימו עשרות אתגרים שיהוו הזדמנות נדירה עבור חברות הסטארט-אפ לצמוח, לקבל חשיפה תקשורתית נרחבת ולזכות בפרסים מיוחדים. בשתי המהדורות הקודמות של הכנס, זכו חברות ישראליות בלא מעט אתגרים ותחרויות.

האתגרים המוצעים על ידי התאגידים הצרפתים והבינלאומיים מכוונים לחברות סטארט-אפ בעלות פרויקטים חדשניים. הזוכים באתגרים יזכו להתארח על ידי התאגידים במהלך הכנס ולקבל את ההזדמנות להיפגש עם גורמים עסקיים בכירים:

תחבורה ורכבים: RATP, SNCF ו- VALEO

כוח אדם: MANPOWER 

מלונאות: ACCOR

ניו מדיה: TF1

אנרגיה: ENGIE ו- EDF

יוקרה: LVMH

בידור, ספורט ומשחקים: PMU 

תקשורת: ORANGE

תעשיית התעופה והחלל: AIRBUS

מזון: SODEXO

בריאות: SANOFI

הנדסה ותשתיות: VINCI

תוכנה: SAP

סביבה: FAMAE

אשראי: CB

לצפייה ברשימת האתגרים המלאה לחצו כאן. ההרשמה בשיאה !

אם אינכם מעוניינים להגיש מועמדות לאתגרים אך כן להשתתף בכנס, היעזרו בפירוט האתגרים על מנת להתרשם אלו טכנולוגיות, פתרונות ומוצרים מחפשות החברות הגדולות.

הנספחות המסחרית בפריז עומדת לרשותכם על מנת לסייע בהשתתפותכם באתגרים וביצירת קשר עם החברות. הגשת המועמדות לאתגרים עד ל- 15.2.18

צרו עמנו קשר בהקדם!

קראו על ההצלחה הישראלית בכנסים הקודמים, בשנת 2017 ובשנת 2016.

פוסטים נוספים

ג'ילאו, קלוז' ברומניה. צילום: ברקת קנפו

רומניה ואוקראינה – אוקיינוס כחול של הזדמנויות בתחום המים?

גם מבלי להיכנס לפרשנויות ולניואנסים היישומיים של "אסטרטגיית האוקיינוס הכחול" מבית מדרשם של קים ומאובורן (W. Chan Kim & Renée Mauborgne) ואף אם נניח שגם באוקיינוס כחול עשויים להתגלות לווייתנים וכרישים אימתניים – יש משהו קורץ במחשבה שאי שם נמצא מקום בו לפתרון שלכם יש ביקוש (קיים או אפשרי) ופוטנציאל גידול ורווחיות.

application software icons on tablet , business concept, shopping online concept , business idea

Holland – The Logistics hub of Europe

הנציגות הכלכלית הישראלית בהולנד מקיימת יום מפגשים בין חברות ישראליות המציגות טכנולוגיות בטיחות ואבטחה ובין גורמים הולנדיים ואירופאים אשר אמונים על נושאי בטיחות ואבטחה של מערכות תעבורה ולוגיסטיקה, המפגש יתקיים בתאריך ה- 12 לדצמבר 2019 באמסטרדם.