ליאת שחם – הנספחת המסחרית החדשה במדריד – נעים להכיר

שלום לכולם ונעים מאוד, שמי ליאת שחם ואני הנספחת המסחרית החדשה מטעם משרד הכלכלה והתעשייה בספרד, וראש המחלקה המסחרית בשגרירות ישראל במדריד.

עימי בצוות עוד 3 קציני סחר מנוסים: יאקו ונטורה, ננסי למברוסו וונסה ונטרסקה.

ראשית, חברות ישראליות מוזמנות לפנות אלינו בכל עניין מסחרי הקשור בספרד. שנית – אנחנו גם מקיימים פעילויות יזומות במהלך השנה שיכולות לעניינכם – חלקן בשיתוף עם מכון היצוא וחלקן באופן עצמאי. בפוסטים הבאים אפרט לגבי תכנית העבודה ל-2018. כמו-כן, אתם מוזמנים גם להתרשם מהבלוג בשפה המקומית שיש לנו, ולהפנות אליו את הנציגים המקומיים ואת השותפים שלכם: www.itrade.gov.il/spain.

בשלושת החודשים מאז שהגעתי הספקנו כבר לא מעט:

  • בתחילת אוקטובר קיימנו את “יום ישראל” במסגרת אירוע South Summit 2017, שעסק בקידום השקעות וחדשנות. יחד עם פלטפורמת OURCROWD הבאנו נציגים של 15 חברות סטארט אפ ישראליות למפגשים ולחשיפה לתעשייה הספרדית. במסגרת זו הושק גם הסניף הספרדי של OURCROWD.
  • בתחילת נובמבר אירחה ספרד לביקור רשמי ברמה הגבוהה ביותר, הנקרא Visita de Estado, את הנשיא ריבלין ופמלייתו, שכללה אישי רוח דת מדע ותרבות. אל הנשיא התלוותה משלחת עסקית של מעל 30 איש, בראשות נשיא התאחדות התעשיינים, שרגא ברוש, ונשיא מכון היצוא, רמזי גבאי. מעבר לאירועים במעמד הנשיא  – בינהם קבלת פנים עם מלך ור”מ ספרד – ארגנו למשלחת העסקית תכנית ביקור מקצועית שכללה מפגש עם ראש החדשנות של עיריית מדריד ואנשי הטכנולוגיה בעיריה, מפגש עם ראשי הבנקאות הדיגיטלית והחדשנות של בנק סנטנדר, מפגש עם סגן נשיא חברת אקסיונה, סמינר עסקי בהתאחדות התעשיינים הספרדית והרצאה על הפאן המסחרי של ריאל מדריד מפי בכיר בארגון. היה מרתק וחד פעמי.
  • באמצע נובמבר קיימנו עם מכון היצוא, ישראל דיגיטלית והשלטון המקומי, את הפעילות הישראלית הרשמית בתערוכת “ערים חכמות” בברצלונה. לישראל היתה נוכחות מרשימה ביותר, עם מעל 15 חברות בביתן לאומי, כ7 עיריות מציגות ועוד עשרות נציגים של עיריות שהגיעו לתערוכה. בין הערים בלטה במיוחד עיריית תל אביב שהגיעה עם ה-CIO של העיריה ועם מספר חברות שנותנות לה את השירותים החכמים בעיר.

וזה רק על קצה המזלג. אני מזמינה אתכם להיות איתנו בקשר, גם כאן בבלוג החדש, על מנת להישאר מעודכנים ואף לקחת חלק.

פרטי יצירת קשר:

liat.shaham@israeltrade.gov.il

Yako.ventura@israeltrade.gov.il

Vanessa.Ventresca@israeltrade.gov.il

Nancy.Lumbroso@israeltrade.gov.il

+34-917829520/9

להשתמע,

ליאת שחם

צור קשר עם:

ליאת שחם

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל