התאגידים הגדולים בגרמניה מחפשים חדשנות בישראל

על מנת לשמר את מעמדה כמובילה כלכלית עולמית וכבעלת הסקטור התעשייתי הגדול ביותר באירופה, נדרשת גרמניה לקצב גבוה של חדשנות. בהתאם לכך, מחפשים התאגידים הגדולים במדינה ללא הרף אחר פתרונות חדשניים שישתלבו עם שירותיהם ומוצריהם ויותירו אותם מובילים במגזרים בהם הם פועלים.

כחלק מחיפוש זה, הגיעו לישראל החודש האחרון שתי משלחות של בכירים מטעם חברות גרמניות גדולות – DHL ו- E.ON במסגרת ביקורים שיזמה וארגנה עבורן הנספחות המסחרית בברלין יחד עם מכון הייצוא הישראלי.

DHL העוסקת במשלוחי אקספרס בינלאומיים, הינה חלק מחברת הדואר והלוגיסטיקה המובילה בעולם, קבוצת Deutsche Post DHL והיא מעסיקה כ- 510,000 עובדים. חטיבת הדואר של החברה, שהמטה שלה בעיר בון, שולחת כ- 59 מליון מכתבים מידי יום וחטיבת DHL Express מספקת את שירותיה בלמעלה מ- 220 מדינות וטריטוריות ברחבי הגלובוס, מה שהופך את DHL לחברה הבינלאומית הגדולה בעולם.

במסגרת הביקור שערכו נציגי החברה בישראל, הם פגשו כתשע חברות ישראליות המציעות פתרונות חדשניים בתחום המוביליטי והלוגיסטיקה. DHL נודע כתאגיד מוביל בחדשנותו בחדשנותו ובשנים האחרונות משקיעה המון בפיתוח וייצור רכב חשמלי לצרכיו הפנימיים. בין היתר, רכשה החברה בשנת 2014 את חברת  Street Scooter ולתדהמת תאגידי הרכב התחילה בייצור עצמי של הרכב החשמלי.

E.ON, ענקית אנרגיה אירופית שבסיסה בעיר הגרמנית אסן שבנורדריין וספליה, מפעילה את אחד מספקי האנרגיה הגדולים בעולם ונחשבת לחברת שירותים ציבוריים מהמובילות באירופה. החברה פועלת בלמעלה מ- 30 מדינות ומעניקה את שירותיה לכ- 33 מיליון לקוחות. נציגי החברה אשר ביקרו בישראל נפגשו גם הם עם תשע חברות ישראליות אשר עוסקות בתחומי האנרגיה וה- Smart Cities.

חברות ישראליות המעוניינות לייצא ומחפשות קשרי מסחר בגרמניה מוזמנות לפנות לנספחות הישראלית בברלין, אשר מסייעת לחברות יצואניות ישראליות למצוא ערוצי שיווק לפעילותן בגרמניה.

פניות בנושא ניתן לשלוח לתיבת המייל: berlin@israeltrade.gov.il

 

צור קשר עם:

דורון אברהמי

ליצירת קשר לחצו >>

אהבתם? שתפו

שתפו בפייסבוק
שתפו בטוויטר
שתפו בלינקדאין
שתפו במייל